Dobrá detská ortopédia v Bratislave

10. jún 2024

.Dobra detska ortopedia v Ba,pripadne klinika na operacie zamerane na kolena chrupavky
...niekoho kto sa naozaj vyzna pri ochoreniach chrupavky v kolenach,a kto vie urcit aj diagnozu.

koniarova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gemerka17
10. jún 2024

Koľko má dieťa rokov ?

3009
11. jún 2024

ŠNOP na Záhradníckej.

autor
11. jún 2024
luccija
11. jún 2024

https://clinicaorthopedica.sk/
Ale neviem či vyšetrujú deti.Susedovi tam operovali kolená a veľká spokojnosť.
Ak nie, tak ja chodím s dcérou do Samorina Ortototicke centrum

gemerka17
11. jún 2024

@luccija to je pofiderna klinika, tam sa nechodí
@autorka - najvyššie pracovisko sú kramare a zilina, ale ta je skôr na chrbtice. Pozrela by som mena detských športových traumatologov. Pracovisko Šnop je tak smiech cez slzy. Veľmi dlhé terminy a vedomosti tragické až primerne v lepšom pripade.

majasimon
11. jún 2024

Skúste Sportmed v BA.

pandusica
11. jún 2024

My chodime k doktorovi Dubravayovi na Mytnu, on ordinuje u pani doktorky Maslenovej len niektore dni. Nam sa nechcela cakat za SNOPom, my riesime len ploche nohy.

zuzike123
11. jún 2024

14r by som zobrala na Strecniansku do Expertmed, mame s nimi dobru skusenost v poslednej dobe v rodine (i ked nie s dietatom), poslu aj na MRI a ked treba operovat, aj tak dieta musia v NUDCH, takze ako druhe kolo by som sa rovno objednala na ortopediu na Kramare.
Preco si myslis, ze ma syn problem s chrupavkami? Ak ma problemy s kolenami pri raste, mozu to byt aj ine dg a tie vie urcit aj chirurg (skusenost s pubertakom).

autor
11. jún 2024

@zuzike123 podla
ct nema vyvinutu chrupavku,ona ma problemy id mala stale bolave kolena opich,z reumatologie vylucena uz,po vys u ortopeda s ct ze nema chrupavku,fyzio and ste ze ma zle postavenie javlcka nejako ide do boku.

zuzike123
11. jún 2024

Jasne, to by som zasla na Kramare (prof Kokavec?), ale druhy nazor by som si dala pre istotu u dr. Radlera vo Viedni alebo v Brne u prof. Poula a clenoch jeho timu.

janocka
12. jún 2024

@zuzike123 ja s prof. Kokavcom nemám dobré skúsenosti ☹ Odporúčam skôr doc. Radlera vo Viedni, ten synovi veľmi pomohol. V Brne je MUDr. Agnes Adamová a rodičia detí, kt. sa u nej liečia, sú spokojní

zuzike123
12. jún 2024

@janocka suhlas, preto som napisala, ze radsej konzultacia v zahranici, teoreticky by mali byt v nudch najvacsi odbornici, ale tiez mame zvlastnu skusenost s inym oddelenim na kramaroch, este stastie, ze sme to konzultovali v brne

autor
12. jún 2024

@janocka prosim ta ten vo viesni je slovak a berie aj takto z sk?

koniarova
12. jún 2024

Nie je slovák. Treba angličtinu,alebo nemčinu. Niekoho si nájdi na tlmočenie. Je to jednoznačne najlepší odborník. Berie hocikoho, ale platí sa.

janocka
12. jún 2024

chodia k nemu ľudia zo SK, CZ, dokonca aj ľudí z PL sme tam už stretli. Hovorí pomaly ak je to potrebné, takže dá sa s ním dohovoriť ak vieš po anglicky alebo nemecky, všetko vysvetlí, dôkladne vyšetrí celý pohybový aparát, nie len nohy. Pozrie sa ako dieťa stojí, ako chodí, ako sa hýbe.... úplne iný prístup, než aký sme zažívali v NÚDCH

autor
12. jún 2024

@koniarova ok dakujem a a kolko sa plati cca angl viem aj de.

janocka
12. jún 2024

Vlani v juli, ked som bola naposledy, som platila 150€. Tento rok som este nebola, tak neviem, ci isli poplatky hore

autor
12. jún 2024

@janocka to sa da,a on urobi co rtg mr alwbo to si iz donesies so sebou a on to pozrie a povie diagnozu,robi aj odbery a pod?

janocka
12. jún 2024

Najskor je konzultacia, kde dieta vysetri. Konzultacie prebiehaju mimo nemocnice. Potom povie co dalej - ak bude potrebny rtg, mr, prip. nieco ine, povie kedy mate prist do nemocnice na tieto vysetrenia. Terminy na vysetrenia v nemocnici dava (resp. daval, riesili sme vysetrenia v nemocnci v r. 2016) rychlo. Nemusis si nosit nic, ziadne papiere, snimky, vsetko si spravia

autor
12. jún 2024

@janocka ok dakujem.