Detský pediater v Bratislave

anyy23
26. aug 2020

Ahojte, ktorého detského pediatra odporučíte? Teraz sme sa prisťahovali a nevieme nikoho najst. Dcéra 7rokov a od oktobra plus novorodenec.
Dakujem ☺️

janka2501
26. aug 2020

podla toho v ktorej casti BA byvate

anyy23
autor
26. aug 2020

@janka2501 byvame v Petržalke ale nie je problem ani ine casti Ba auto je k dispozicii

janka2501
26. aug 2020

@anyy23 daj sa do skupiny Mamicky s Petrzalky, poradia ti viac, lebo je dost problem s pediatrami, a nechcu brat s iných obvodov

xlucia
26. aug 2020

@anyy23 to nieje ze odporucite, ale ze nechcu brat ani ti kam patris podla obvodu

lucinka1988
26. aug 2020

@anyy23 za mna Mudr. Antošová

zuzike123
26. aug 2020

S pediatrami v Petrzke to je masaker. Skus hladat v inych mestskych castiach. Ja napr dodnes dochadzam na Tehelnu k Mudr Gaborovej a vedla je Sufliarska. Obe su fajn, ale ci ta vezmu, netusim. Na zastupovanie chodime na Teslovu, aj ta doktorka je fajn, meno si nepamatam.

homolca
2. sep 2020

Bývam na kramaroch a v poliklinike už ani neskusaj, berú jedine svoj obvod (štátny pediater, a aj zubar jedine podľa miesta bydliska v ba -zavolaj do poisťovne a oni ti povedia, ktorý ťa podľa zmluvy musí zobrat, inak budeš hľadať dlho)...alebo potom nejaký súkromný, ale tam sú ročné poplatky a členské a dopláca sa za všetko (mám procare), ale zase sú milí, objednajú na presný čas (ale termín tiež o mesiac, ak urgent tak dva tri dni)

denisanagyova
7. okt 2020

Dobrý deň, má niekto skúsenosti s Dr. Borákovou na Záporožskej? Chodili sme k p. Dr. Bakalárovej - boli sme s ňou spokojní, ale ona že vraj už nebude. Je namiesto nej nová p. Dr. Boráková ja ju nepoznám a momentálne hladám pediatra pre synčeka, ktorý sa narodí v decembri. ďakujem 🙂