Detský obvodný lekár v Bratislave

nelly652020
11. jún 2022

Ahojte, nepoznáte nejakého detského lekára, ktorý by bol ochotný nás zobrať ako SAMOPLATCOV? Ide o to, že mame lekárku v Košiciach nakoľko žijeme aj v Ke aj v Ba. Skúšali sme osloviť viacerých no žiaľ pozerajú na deti ako na BODY Z POISŤOVNE a nie ako na DETI.

katkine_terapie
11. jún 2022

@nelly652020 a vy si chcete teda v BA všetko platiť ako samoplatcovia? Každú návštevu, vyšetrenia? Lebo, ak áno, nevidím dôvod, prečo vás nechcú zobrať bez zazmluvnenia, veď to je pre lekára výhodnejšie.

nelly652020
autor
11. jún 2022

@katkine_terapie áno tak by sme chceli. Ale žiaľ, každý lekár ktorého sme kontaktovali vyslovene povedal, že nás takto nevezme lebo príde o body zo zdravotnej poisťovne

petamich
11. jún 2022

nemyslim si, ze je to len o bodoch zo zdravotnej poistovne - proste toho maju vela a chcu nechcu rajony sa im rozsiruju, lebo deti s trvalym pobytom v rajone zobrat musia, mna sa moja 3x pytala, ked som bola tehotna, ci mam/e naozaj trvaly pobyt v Ruzinove 🤷‍♀️ a ja sa im ani necudujem, ze sa netrhaju ani o samoplatcov, ked maju vela pacientov, potom sa zasa ludia stazuju, ze dlho cakaju, ze lekar vysetruje 30 sekund, ze sa nevedia dovolat

v ProCare ste skusali?

ddaassuullaa
11. jún 2022

Kedysi v pohode bravala Mudr. Simovicova, https://www.vasalekarka.sk/
Odisli sme od nej, ale za opytanie nic nedas. Len ta sestricka je strasna furia😁

katkine_terapie
11. jún 2022

@nelly652020 tomu nerozumiem, nebude mat peniaze za kapitáciu, ale bude mat hotovosť. Každopádne skús teda ProCare.

nelly652020
autor
11. jún 2022

@katkine_terapie toto sme predné skúšali ako prvé, lebo u nich sme aj v Košiciach a prekvapila má odpoved lekarky, že nie ako som písala už vyššie ide o body aj jej

diefca
13. jún 2022

@nelly652020 ak chcete len obcasnu konzultaciu a vysetrenie, tak pozri www.vasaokidoki.sk. Nepredpisuju lieky, kedze su len “poradenska” ambulancia.