Detský gastroenterológ v Bratislave

skodulienka
9. jan 2023

Ahojte, kde ísť na detské gastro v BA? Na Kramáre sa mi nepodarilo dovolať (Máte nejakú skúsenosť v akom čase sa tam dá dovolať?). Volávam tam už od polovice decembra.
A v Assudio chcú ročný poplatok 300€, ale ak nič iné nezoženiem, tak zaplatím.
Je ešte nejaká možnosť? Ďakujem.

nikita34
9. jan 2023

@skodulienka ahoj, so synom chodievam na Antolskú. Skús si zavolať tam najlepšie ráno medzi 8-10hod.

skodulienka
autor
10. jan 2023

@nikita34 vďaka, skusim ešte tam

lilke
10. jan 2023

Gastro na Kramároch vždy vybavujem osobne. Dvíhajú minimálne.

skodulienka
autor
10. jan 2023

@lilke vdaka za info. Tiez uz som mala taky napad tam ísť osobne.

lienka811
27. jan 2023

@skodulienka ahoj to assudio je súkromné?

skodulienka
autor
27. jan 2023

@lienka811 no maju zmluvy s poistovnami aj vym. Listok chcu, ale teda maju aj vstupný poplatok. .

skodulienka
autor
27. jan 2023

Nakoniec sa nam podarilo dovolat na Kramare a termin dali o 2 mesiace. Volali sme rano pred osmou a konecne to zdvihli.

gabriela_obzerova
1. mar 2023

@lienka811 300 e rocne…

gabriela_obzerova
1. mar 2023

@lilke a cakate v poradi alebo ked otvori dvere bez problemov objedna? Lebo pojdem s dvomi detmi. Tiez sa neviem dovolat uz tri dni 😡

gabriela_obzerova
1. mar 2023

@nikita34 a terminy davaju o kolko mesiacov? Zatial sa neviem dovolat ani tam, ale v piatok pojdem osobne

lilke
1. mar 2023

@gabriela_obzerova ja som osobne bola vybaviť termín, nebola som s deťmi. V tomto bohužiaľ neporadim,či vás vôbec ako neakutny prípad vezmú.

gabriela_obzerova
2. mar 2023

@lilke mne uz vcera pediatricka poradila, ze mam ist na pohotovost, lebo cakat s bolestami niekolko mesiacov na vysetrenie nie je normalne

lilke
2. mar 2023

@gabriela_obzerova keď prídeš osobne objednať, tam sa termín vždy dá nájsť. Sú 2 gastroambulancie, ak by ťa náhodou v jednej sestričky odmietli (jedna zlatá a druhá...), choď do druhej ambulancie. A keď už bude dietko mať svoju lekárku, niektoré sú naozaj ochotne a aj dobuducna zoberú urgentne do dohode priamo s nimi.
Ak pôjdeš na pohotovosť, pocitaj rovno s hospitalizáciou, inak aj tak neurobia potrebné vyšetrenia. Ale počas hospitalizácie urobia viac, koľko aktuálne poisťovňa povoľuje.

gabriela_obzerova
2. mar 2023

@lilke tak to nechcem riesit, ale uvidim, ci dostaneme termin aspon do leta. To uz nasa pediatricka je nahnevana, ze vsade jej pacienti musia cakat doslova mesiace…