Detský dermatológ - Bratislava a okolie

t2006
15. júl 2024

Prosím viete mi odporučiť detského dermatológa? V BA a okolí. Máme odporúcanie od detskej obvodnej lekárky. Ak by sa dalo, kde sa neplatí vela. Ďakujem

lubkovaandrejka
15. júl 2024

@t2006 Ahoj, ja mam skusenost len s jednou klinikou, vola sa dermason, plati sa poplatok raz rocne, minuly rok sme platili 80€, tento rok zatial este nie, mozno ho dvihli,ale dcerka mala hrozny ekzem a teraz ma fakt krasnu kozu, ja som spokojna, aj ked jasne,ze by som bola radsej ,ak by bol poplatok nizsi, no ked vidim,ze to ma efekt, tak nelutujem. Je to v Ba - Ruzinov.

stanzi
15. júl 2024

Tiez chodime do Dermasonu, su fajn, len teda poplatok uz zdvihli na 100 rocne...

janababana
15. júl 2024

@t2006 detto dermason v ruzinove. Ale co som pocula na kramaroch je super kozne oddelenie, ale blizsie Vam povedat neviem

t2006
autor
15. júl 2024

@lubkovaandrejka a co robili dcerke,ake vysetrenia? Lebo aj moja ma nieco ako ekzemovy fliacik a nepomohla mast co nam predpisala obvodna,tak nas poslala na dermatolo.vysetrenie. blbe je ze su dovolenky tak sa nam to natahuje :( ten dermason som pozerala ale maju dovolenku. Brali aj krv dcerke? A ten poplatok ked je rocny tak asi to nie je az take hrozne lebo jedine co som nasla ze maju volny termin o tyzden v Stupave tak chcu 40€ za vysetrenie

lubkovaandrejka
15. júl 2024

@t2006 brali jej ster z koze, zistili premnozeneho zlateho stafylokoka a predpisali maste, ktore fakt pomohli, lebo to mala strasne, mozem ti poslat fotku, chytis sa za hlavu 😅. Krv jej nebrali lebo tyzden predtym jej brali krv na imunoalwrgologii tak sa ratalo s tym,ze moze mat ekzem aj kvoli strave. To ma mrzi,ze je teraz take obdobie a nacakate sa :/ ma velky ten fliacik ?

canany
15. júl 2024

Tiez sme pacienti dermasonu, zacali sme tam chodit, ked sa este platilo 40 eur. Tych 100 eur ma skoro prekotilo, lebo synovi sa po 8 rokoch zhorsil ekzem, tak som tam minuly rok isla a platilo sa este"len" 80 eur.
Synovi zobrali krv teraz na testy. Ked mal 2 roky, tak vtedy este nechcela. 8 rokov sme sa drzali dobre. Teraz mu vysla histaminova intolerancia. Len my tam prideme tak 2 x za ten rocny poplatok, skor by som bralay keby sa dalo zaplatit nejaky jednorazovy, alebo 20 eur mesiac este by som ozelela.
Ale na margo doktorky a sestriciek, som spokojna. Deti sa nebali, dobry pristup aj k detom aj k dospelym. Vysvetlila, ukazala, dala materialy, doporucila.

janaandrassyova
16. júl 2024

Ja viem odporučiť MUDr. Čársku. Pani doktorka je veľmi milá. Sestrička je tiež fajn. Ceny podľa mňa nie sú vysoké. Vždy sa k nej však treba objednať a to niekomu nemusí vyhovovať.

t2006
autor
16. júl 2024

@janaandrassyova kde prosim?

t2006
autor
16. júl 2024

@lubkovaandrejka no nie je to az take velke ale uz sa jej urobil aj na druhom licku,ma to stve lebo sme cakali na obvodnu co mala 2 tyzdne dovolenku lebo nevyzeralo to akutne a ona nas posle na dermatologiu teraz ☹ vsade dovolenky

janaandrassyova
17. júl 2024

@t2006 ZS Fedinova v Petržalke

t2006
autor
18. júl 2024

@lubkovaandrejka mozes mi prosim poslat fotku? A ako sa to prejavilo? Zrazu to mala hned ci postupne?

t2006
autor
18. júl 2024

@janaandrassyova maju az na september volne :(

lubkovaandrejka
21. júl 2024

@t2006 poslem do spravy ;)