Detský čeľustný ortopéd

kybel_
27. aug 2024

Ahojte,

poradte dobreho detskeho celustneho ortopeda v Bratislave. Je ich mnoho a neviem podla coho vyberat, samozrejme hladam dobreho odbornika s prijemnym pristupom ale dolezita stranka su aj financie(aj ked velke sumy sa platia asi vsade). Budem vdacna za rady ak mate niekto osobnu skusenost. 🙂

majusqa77
27. aug 2024

ja som synovi vybrala MDDr. Volkov Michal

temperity
27. aug 2024

@kybel_
jednoznacne dentaderm

https://www.dentaderm.sk/zamestnanci/mudr-simon...

Riadi to doktorka Dianiskova, predsedkyna komory ortodoncie, vyucuje na vyske, ma roky skusenosti, prednasa v zahranici…
Strojcek kovovy pre dieta cca 2 tis., 3800 priesvitny. Da sa aj na casti. Zlava ked sa to vyplati cele vopred. Ja tam chodim s oboma detmi a spojnost.

kybel_
autor
27. aug 2024

@majusqa77 a ste spokojni?

guudy
27. aug 2024

@temperity ja len, ze k Dianiskovej sme chodili s prvorodenym. Strojcek mu sice nasadila ona, ale vsetky pravidelne kontroly robili ini zamestnanci. A teda vzdy sme napriek objednaniu dlho cakali (niekedy aj 2 hod)…to este v case, ked sedeli v Auparku.
Napriek pravidelnym kontrolam si akosi nevsimli, ze dietatu rastie uplne nakrivo sedmicka. No a najma ukoncili liecbu v case, kedy dieta bolo este vo vyvine a nakoniec sa zuby pokrivili. Takze za nas nic moc skusenost.

majusqa77
27. aug 2024

@kybel_ strojcek ma len necely mesiac, pristup super, lekar motivator, kladne posobil aj na maleho

temperity
27. aug 2024

@guudy 🤷🏻‍♀️ ja som zase na nu pocula zo vsetkych stran len chvaly. My sme zatial spokojni.

guudy
27. aug 2024

@temperity snad sa odvtedy sakra zlepsili🤷🏼‍♀️

ada12345
28. aug 2024

My chodime tiez do dentaderm v Auparku s oboma detmi. Ked sme objednani na kontrolu, tak cakame do 5-10min. max., vacsinou nas hned zavolaju dovnutra. Mozno raz sme cakali 15min. Zatial sme spokojni, tak uvidime.

lalus
28. aug 2024

Zvazte aj ambulanciu na Katedre celustnej ortopedie, ak su dolezite financie. Strojcek vyjde podstatne lacnejsie, vsetci medici pracuju pod vedenim skusenych lekarov a garantom a veducim pracovnikom je myslim vyssie spominana pani doktorka, s ktorou konzultuju postup liecby. Neberu vsak uplne vsetkych, vyberaju si pripady, ktore su pre prax lekarov prinosne.