Detské rehabilitácie - Bratislava a okolie

lukina20
29. sep 2021

Prosim Vas urgentne potrebujem detsku rehabilitačnú ambulanciu/ kliniku/ centrum pre takmer rocneho syna. S terminmi je to katastrofa, po dost dlhom cakani sme mali mat zajtra konecne vysetrenie na detskom rehabilitacnom sanatoriu v Karlovej Vsi na Donnerovej, bohuzial mi sestricka volala, ze doktorka necakane skoncila na PN.
Kramare maju termin v nedohladne, Tetis v Dunajskej Luznej az v Novembri, takisto aj Harmony na Kudlakovej, do Reocentra v Petrzalke sa neviem ani dovolat... prosim Vas neviete niekto o niecom, kde by nas zobrali? Dakujem

deedol
29. sep 2021

skuste este hromnikovu - physio-medical v petrzalke. je to sukromne, plati sa tam, ale uz neviem kolko (15-20e)

evkamotka
29. sep 2021

My sme chodili so synom do Modry na rehab, takymto malickym. Je to v Modre na poliklinike. S termínom nebol nikdy ziadny problem. Ja som z Pezinka a v diskusiach ohladom rehabilitacii v pk som problem s terminami tiez nezachytila.

kacena4
29. sep 2021

rehab klinik v raci na zitnej (je to nahlavnom tahu) pracuje aj s malymi detickami

lenkapap
29. sep 2021

@lukina20 vital clinic cintorinska daju termin v priebehu par dni...my sme tam nakoniec nesli, ale viem, ze mali terminy celkom dostupne. Nakoniec sme sli do Tetis a 🔝

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukina20
autor
29. sep 2021

Dakujem za vsetky odpovede. Na klinike kde su vylucne fyzioterapeuti uz ani nechcem chodit, boli sme takto u dvoch... chcela by som aby ho vysetril aj dr.
inak s nim zatial chodim k fyzioterapeutke, aj cvicime podla nej... islo mi vsak o zhodnotenie celkoveho stavu dr.
dakujem za tip na rehabklinik skusim tam zajtra zavolat

lukina20
autor
29. sep 2021

@evkamotka pisala som ss

jaroe
29. sep 2021

@lukina20 napísala som ti ss

coochy
30. sep 2021

este skusaj reocentrum, strasne sa mi tam pacila vstupna prehliadka.. a teda tiez sme navstevovali rehab klinik raca, spokojnost tiez

xjakubikovak
30. sep 2021

Ja reocentrum určite neodporúčam, dr nemala žiadnu trpezlivosť, syn plakal, nasilu snim cvičila, nakoniec skonštatovala že nespolupracuje. Rýchlo minukazala pár cvikov a že mame prísť o rok, celé to trvalo asi 10 minút 🙄
Vítal clinic odporúčam ale neviem či je tam nie sú len fyzioterapeuti..

evkamotka
30. sep 2021

@lukina20 a k svojmu "kmenovemu" napr neurologovi nechodite? Kto vam predpisal rehabky? Lebo my sme mali kazdy druhy mesiac kontrolu u neurologicky a popri tom kazde 2 tyzdne rehabky. Islo to subezne, az kym ho nevyradili cca po roku

zuzike123
1. okt 2021

@lukina20 Ak hladate rehebalitacnu dr, tak sa oplati pockat na primarku Chamutyovu v Tetise.

lukina20
autor
4. okt 2021

Dakujeme velmi pekne za kazdy prispevok, vdaka jednej mamicke tu z MK sme sa na rehabilitacnu kliniku dostali🙂