Detské kožné v Bratislave

danana20
4. dec 2023

Ahojte prosim viete mi poradit kde by som sa vedela s dietatom 1,5r objednat na kozne kde by ma vedeli zobrat skor nez v januari? Pozerala som uz snad vsetky detske ambulancie na nete a hlavne cez navstevalekara.sk ale terminy su tam volne minimalne od polky januara.. zaplatim aj sukromneho do tych 50e..syn ma na ruke nieco ako ekzem neviem presne co to je v lekarni mi na to dali kalciovu mast a bepanten ekzem. Nepomohlo. Videla som uz aj nejake drahsie kremy na ekzem ale ked uz mam dat 20e na krem a neviem ci pomoze tak to radsej zajdem k dr za aj keby 50 a idem na istotu. Tak ja len ak by ste mali nejake tipy kde viete ze beru aj skor bola by som vdacna lebo tu v ba sa velmi nevyznam.
Pekny vecer

petamich
4. dec 2023

Mudr. Carska na Fedinovej, objednava sa cez tusim Navsteva lekara, ak by aj nemala termin, napiste jej pokojne email, poslite fotky a ona zvykne aj poradit (ak ma co), pripadne vie dat aj skorsi termin, plati sa u nej za taketo objednanie ale bolo to tusim 25€ zaciatkom leta sme boli s malym, molusky sme riesili, potom som jej pisala v septembri, ze sa toho nevieme zbavit a dala nam termin (uz bezplatny) o tyzden, na BA celkom expresne

pripadne s ekzemom, ked sa vysypal ako babatko som bola este Derma clinic v OC Retro, oni tam maju koznych lekarov, riesia ale aj deti, aj ked je to skor esteticke centrum - tam sa ale platilo viac, neviem ake maju teraz poplatky, kazdopadne termin vedia dat rychlo

hama_ba
4. dec 2023

Hegyi ale bude z tých drahších

gab1sol
4. dec 2023

@danana20 tiež môžem odporučiť pani doktorku Cársku. S dcérou sme chodili po štátnych, po súkromných lekároch (v BA a v ZA) a liečba bola bez výsledku. Až pani doktorka nám dala diagnózu, má záujem, kedykoľvek len tak zavolá…
Nám ju odporučila naša pediatrička, cez navstevalekara sa nedalo objednať, tak som pani doktorke poslala mail s fotkami, popisom (akoby som bola priamo v ambulancii) a termín sme dostali hneď na druhý deň. Chodíme k nej už necelé dva roky.

zuzike123
5. dec 2023

Na Kramáre môžete prísť a počkať, kým vás vyšetria. Keď budete mať sťastie, do hodiny ste vybevení, ak nie, počkáte si aj 3hod, ale máte to z krku a zadarmo.

danana20
autor
5. dec 2023

@zuzike123 vazne a to kde tam beru na pockanie?

zuzike123
5. dec 2023

@danana20 je tam viac koznych ambulancii, prioritne beru objednane deti, ale ked im nejake vypadne alebo uz skoncili s objednanymi alebo otvoria dalsiu ambulanciu (napr dobehne dr od 10-11:00), tak beru neobjednanych. Boli sme uz viac x bez objednania. Este je moznost zavolat priamo do ambulancie, ked sa odhlasia deti, nedavaju vsetky terminy do online systemu. Tiez nam tak raz pridelili skvely termin o par dni.

danana20
autor
5. dec 2023

Okej tak dakujem za odpovede pomohli ste mi🙂