Detská uroloģia na Kramároch

zuzanasaskamilos
20. júl 2021

Dobrý deň neviete mi prosim poradit detskeho urologa pre dceru na kramaroch mi povedali že beru iba chlapcov dakujem

martaturi
20. júl 2021

@zuzanasaskamilos nemysleli nefrologiu kvôli oblickam? My sme sa tak prehnali zbytočne keď nám pediatricka povedala urologiu ale to bol omyl.

zuzanasaskamilos
autor
20. júl 2021

@martaturi nie ja som malu objednala a volali že v ten den nebude doktor a ked som povedala že sa jedna o dceru tak povedala že beru iba chlapcov

simsalabim
20. júl 2021

@zuzanasaskamilos to je nejaka blbost, nie? Ja tam chodim pravidelne kazdych 6 mesiacov s dcerou. Aj na nefrologiu. Na urologii sme aj boli hospitalizovane asi 3x po tyzdni a sem tam tam bolo aj ine dievca.

zuzanasaskamilos
autor
20. júl 2021

@simsalabim to mi povedala sestrička mozno to bolo myslene pre toho lekara a ku komu chodite ak sa mozem opytat

simsalabim
20. júl 2021

@zuzanasaskamilos no oni tam maju taky zvlastny system, v ordinacii sa striedaju. Najcastejsie su tam mladi lekari a lekarky. Najcastejsie nas vysetruje mlady Mudr Polak, ktoreho dcera nema rada, je taky usecny. Vysetrovali ju aj vselijake lekarky, p. primarka (meno si nespominam), potom mlada dr Zatkuljakova, Mudr Barton, co je teraz riaditel nemocnice, prednosta Breza - ten je velmi prijemny a vsetko vysvetli, ale stastie nanjo sme mali len pri hospitalizacii, aj taky mlady blondavy doktor je super, byva na ordinacii, meno si neviem spomenut.

martaturi
20. júl 2021

@zuzanasaskamilos rozumiem, inak znie to naozaj ako hlúposť že by nebrali dievčatá na vyšetrenie 🤔 nás objednal bez problémov, len po 2 hodinách v čakárni keď sme sa konečne dostali na rad nás poslal na nefrologiu. Vraj to zle pediatricka napísala.. To len moja skúsenosť, preto som sa pýtala..

zuzanasaskamilos
autor
20. júl 2021

@martaturi a ake mala dcera problemi

zuzanasaskamilos
autor
20. júl 2021

@simsalabim neviete mi dat konrakt na tu ambulanciu kam chodite dakujem

simsalabim
20. júl 2021

@zuzanasaskamilos tu sa objednaj https://rezervacie.nudch.eu/ . Tel je 02/5937 1585, ale nikdy som tam nevolala. Este mam toto c. 02/5937 1317, ale neviem, ci to nie je hore na oddelenie. Mam aj c. na sekretariat.

zuzanasaskamilos
autor
20. júl 2021

@simsalabim dakujem skusim tam zavolat a uvidim

martaturi
20. júl 2021

@zuzanasaskamilos s oblickovymi panvickami. Ale u nás je hlavný problém porozumieť pediatricke, keďže ona vie viac po maďarsky ako po slovensky 🙄 no to vám nepomôže.. Inak skúste sa objednať cez ten rezervačný portál. Je to pohodlnejšie 🙂