Detská pohotovosť v Bratislave

yasminne_
20. sep 2024

Ahojte, prosím neviete mi poradiť, mám 5 týždňové bábätko a potrebovala by som ísť s ním zajtra na pohotovosť. Detská pohotovosť je ale len na Kramároch a ja som rodila na Antolskej, kde dieťa do ukončenia šestonedelia malo spadať, avšak na Antolskej je pohotovosť zrušená. Mám ísť tým pádom na Kramáre? Ďakujem

bublinka1426
20. sep 2024

@yasminne_ kramare.

lulu2014
20. sep 2024

@yasminne_ podla toho co idete riesit. Mozete skusit Antolsku a ak nie tak jedine Kramare.

bosorkabb
20. sep 2024

Jediná detská pohotovosť v okolí Bratislavy sú Kramáre. Ale ísť tam cez víkend je na veľmi dlhé čakanie.
Neviem čo ideš riešiť.

sisa_s
20. sep 2024

To uz dnes vies, ze zajtra potrebujes ist na pohotovost?

jazula
20. sep 2024

Detská pohotovosť je len na Kramároch. Na Antolskej je stále detské lôžkové oddelenie, ak treba hospitalizáciu (ak mám dobré info).
Ak ale už teraz vieš, že ideš niečo riešiť až zajtra, urgentné to nebude…najmä s tak malým bábätkom.

pandusica
20. sep 2024

A ako vies ze zajtra potrebujes pohotovost pre babatko? Ved ak je to na pohotovost tak bezim hned.

dominique1
Včera o 05:58

@bosorkabb ja som bola minulu sobotu na kramaroch a bola tam okrem nas jedna pani s dievcatkom co vychadzali od lekarky. Inac nik..to bol zazrak. Inak je to tam na dlho obvykle.

luliu
Včera o 06:02

@lulu2014 žiadne, že podľa toho čo idete riešiť, detská pohotovosť je len na Kramaroch

bosorkabb
Včera o 06:04

@dominique1 mala si šťastie. Inam ja chodím aj do Pezinka na pohotovosť tam je to rýchlejšie ale nie na každý stav sú vybavený.

klip0
Včera o 06:09

Ešte ti poradím výjazdovu detskú pohotovosť. Za poplatok príde lekár k tebe domov a nemusíš ísť nikam s tak malým bábätkom.

https://www.vydepo.sk/

bosorkabb
Včera o 06:12

@luliu aj v Pezinku napríklad. Ja chodím s deťmi tam ak potrebujem detskú lekárku. Nemusím tak dlho čakať.

beata_k
Včera o 06:14

Od kedy je na Antolskej zrusena detska pohotovost?

bublinka1426
Včera o 06:16

@beata_k ani neviem ze tam bola. uz vyse 7 rokov evidujem len kramare

beata_k
Včera o 06:17

@bublinka1426 Skoda, ze na Antolskej uz nie je.

zuzanaete
Včera o 06:29

@beata_k A kedy bola na Antolskej?

luliu
Včera o 06:33

@zuzanaete bola tam pohotovosť vždy, zrušili ju v júni tohto roku. Už sa dá v Ba len Kramáre
@beata_k

bublinka1426
Včera o 06:43

@luliu vzdy? preco nas vzdy posielali na kramare hoc sme v petrzalke

luliu
Včera o 09:41

@bublinka1426 ja neviem kto ťa posielal na Kramáre, pohotovosť bola aj tam, aj tam.

zuzanaete
Včera o 09:50

@luliu Uz som sa docitala. Tiez som o nej netusila. Vzdy sa riesili len Kramare. Aj v TV, ze na Kramaroch je vela ludi. V clanku pisali, ze pocet osetrenych deti klesal. Ani sa nedivim.

beata_k
Včera o 11:31

@luliu Dakujem za info. Ja by som s kludom isla na Antolsku a pritom zbytocne. A pre dospelych tam je stale?

iwesska
Včera o 12:19

@luliu Pohotovost urcite nebola bezne dostupna tam aj tam. Na Antolskej sa liecili len interne ochorenia typu - oblicky,kardio.. ,ziadne urazy,chirurgicke tazkosti. A aj to tam posielali hlavne obvodni lekari po dohode,ktori zvazili stav. Kamoska tam lezala s dcerou,sama Dr.jej to vysvetlovala,ze tam nemoze ist kazdy. Odjakziva je primarna detska pohotovost Kramare.

luliu
Včera o 13:03

@iwesska a píšem, že nie. Vôbec neporovnavaj veľkosť pohotovosti Kramáre a Antolská. Na Antolskej bola jedna ambulancia, kam zavolali lekára z oddelenia. Ale bola to pohotovosť, kde ošetrili každé dieťa, ktoré prišlo ( choroba, nie úraz)

bublinka1426
Včera o 13:03

@beata_k ano dospely ano

bublinka1426
Včera o 13:04

@luliu ke mam 7 rocne dieta. a rodila som na antolskej kde mi povedali smer kramare. ides ma poucovat?

luliu
Včera o 13:04

@beata_k pohotovosť pre dospelých pre klasické choroby je na Strečnianskej, úrazy a pod, stav pre nemocnicu - Antolská

luliu
Včera o 13:06

@bublinka1426 ja ťa poučujem? Treba čítať s porozumením, pýtala si sa prečo ťa posielali na Kramáre.... Asi prečo?

bublinka1426
Včera o 13:16

@luliu ale nas odmietli osetrit a smer kramare rovno