Detská neurológiu v Bratislave

18lucy11
8. sep 2021

Hľadám detsku neurologiu kramáre a sinalgis mám obvolane ,ale termín až v decembri a mudr Taligova ma veľmi zle recenzie takže tam nechcem ísť . Tak prosím Vás viete aj o nejakej inej hoc aj sukromna. ĎAKUJEM

nelca0510
8. sep 2021

@18lucy11 dobry den. Co znamena neaku? Dajte si do googlu detsky neurolog ba a okolie

18lucy11
autor
8. sep 2021

@nelca0510 Keď mi to nepoviete, tak ani neviem,google som si prešla a sú tam len tie čo som aj v príspevku napísala. Takže preto som napisala sem či niekto nepozná aj neaku inú neurologiu okrem tých čo som vyššie spomenula.A ak neviete poradiť tak radšej napíšte ďakujem.

kacena4
8. sep 2021

modra je nedaleko a je tam vynikajuca dr + neobjednava sa robi ut_-str-štv od 8-13 treba prist min. 1-2 hodky pred zaverecnou a pripravit sa na cakacky kazde pacienta robi min. 20min.

nelca0510
8. sep 2021

@18lucy11 stale nachapem tu neaku. Pozrite sa,keby ste poriadne hladali najdete. Toto su len vyhovorky.

18lucy11
autor
9. sep 2021

@kacena4 ďakujem veľmi pekne

zuzike123
9. sep 2021

@18lucy11 v BA je to s detskymi neuro zufale, su len 3 moznosti, co spominas 😪 potom zvyknu chodit do PK, Modra alebo Malacky, ale neviem kam konkretne. Pokial ide o banalnejsi problem, skusila by som Talligovu, tiez sme tam boli so synom a dalo sa. Pokialvsak ide o vaznejsi neuri nalez, tak-ci-tak posle na Kramare. Ak je to urgent, na Kramaroch vezmu po tel. dohovore aj na druhy den.