Detská neurológia v Bratislave

nattholla
24. máj 2024

Ahojte, poradili by ste kam na neurologiu v Bratislave ? Ideálne štátnu, resp. Nejaký kompromis medzi cenou a dátumom kedy nás objednajú. Ku p. Doktorke Taligovej nechcem ísť s malým a v Sinalgise sa mi zdá, že pýtajú celkom dosť peniažkov za vyšetrenia na ktoré nás posiela doktorka kvôli malému hemangiomu.

ns994
24. máj 2024

@nattholla ahoj. Skus dr. Balazovjechovu v poliklinike tehelna. K Taligovej sme chodili ale spokojni sme viac tu. Platenie neviem. Raz som platila 20e. Povedala ze kazdy druhy kray 20e. Ale sme tam rok a platila som len raz 🤷‍♀️🤣 tak ci tak aj keby pytala kazdy krat 20e sme tam spokojni

ka_ta_ri_na
24. máj 2024

@nattholla ahoj, skús pani dr. Hroncovú na antolskej. Asi mesiac dozadu sme hľadali tiež a tu nám dala termin tak do 3 týždňov. Vynikajúca dr všetko poriadne vyšetrila.

majusqa77
24. máj 2024

ja chodim s malou k Mudr. Mojzisovej

dominique1
25. máj 2024

@nattholla ja som bola s malym v Petrzalke, spominanej dr. Taligovej..
Ked som povedala, ze maly mal vahu 2220g tak nas objednala do 3 dni..vsetko bolo ok..takze zatial tam ist nemusime..podla recenzii som tam moc nechcela...ale inde som sa bud nedovolala, alebo dlhe cakacky..ale bola som prijemne prekvapena, bola mila, vsetko mi vysvetlovala..az teda ten 40 ci 60e poplatok za vysetrenie bez blocku...