Detská nemocnica Antolská

ka_ta_ri_na
24. máj 2024

Ahojte, prosím nemá niekto skúsenosti s detskou nemocnicou na Antolskej za posledné obdobie? Ideme na príjem s 3 mesačným bábätkom a neviem čo všetkom je potrebné zobrať.
Ďakujem.

janicast
24. máj 2024

@ka_ta_ri_na na Antolskej je detská nemocnica?

zuzike123
24. máj 2024

@janicast s odd malych deti nemame skusenost, len s vacsimi a vsetko fajn, akurat ze jedlo im nosili na izbu, nemohli velmi na chodbu, max do skoly a herne. Ale personal bol fajn, verim, ze aj u malych deti to bude podobne.

drake122
24. máj 2024

Na Antolskej nie je detská nemocnica takže s tým skúsenosti asi ťažko...

engel76
24. máj 2024

@ka_ta_ri_na bola som davnejsie,
Tiez s 3mes., lebo nepriberal,ale mi nic neostavalo, len to tam pretrpiet, kedze sme tam museli byt tyzden. Mozno sa to tam zlepsilo a su tam uz milsie sestricky.

ka_ta_ri_na
autor
24. máj 2024

@engel76 a ako to bolo napr s postieľkami? Bola k dispozícií normálne malá postielka s monitorom dychu? A trebalo brať aj také že plienky, prebalovacie podložky? Bola tam aj niaka kuchynka na zarabanie UM? Bohužiaľ tiež máme ísť na týždeň nakoľko nám vyšli zlé výsledky na srdiečku. Ďakujem za info 😊

engel76
24. máj 2024

@ka_ta_ri_na my sme monitor nepotrebovali. Detska postielka je, plienky, podlozky treba doniest svoje. UM som narabala.
Ono tyzden v nemocnici je kvoli poistovni.

janicast
24. máj 2024

@drake122 však čudujem sa aj ja

janicast
24. máj 2024

@zuzike123 kde ale?na Antolskej??

lulu2014
24. máj 2024

@ka_ta_ri_na drzim palce. Bude ok. A hlavne budete v rukach uzasnej kardiologicky Dr. Krč Turbovej 😊

lulu2014
24. máj 2024

@drake122 ale je 😉

drake122
24. máj 2024

@lulu2014 Nie je. Nemocnica UNB Antolská má detské oddelenie, ale starostlivosť tam žiadna sláva, to je všetko. Jediná detská nemocnica v BA sú Kramáre. A keď má dieťa vážny kardiologický problém na to je Detské kardiocentrum v rámci NUSCH.

lulu2014
25. máj 2024

@drake122 @drake122 to mi je jasne ze jedina velka detska nemoc.su Kramare aj teda spec.kardio.

barbara_lux
27. máj 2024

@drake122 samozrejme ze je, lezala som tam s dderkou 8tyzdnov, super je ze na izbe mozes byt s dietatom a mas aj sprchu a wcko a je tam aj super skolka zariadena aj skola. Malicke babatka maju tiez izbu s maminou. Jedine co mi vadilo ze nesmies ist na balkon, kvoli detom su vsetky zamknute. Dcerke aj operovali srdiecko to sme boli v Kardiocentre na Kramaroch a mala aj dalsie dve operacie v NUDCH, takze mam vsetky detske oddelania vyskusane, Antolska je najkomfortnejsia urcite