Detská chirurgia v Bratislave

bera123
10. máj 2023

Ahojte prosim vas mate skusenost s detskou chirurgiou dr Martinko v Ba? Mam ist s mesacnou dcerou na chirurgiu kvoli podozreniu na pupocnu herniu a na kramaroch termin az 22 juna. Som ochotna zaplatit aj sukormenho len teda chcem vediet skusenosti. Dakujem

luci88nka
10. máj 2023

@bera123 ahoj, a na Kramaroch na vseobecnu detsku chirurgicku ambulanciu myslis? Ja tam vidim online prvy termin 26.5. o 11.10.... Bola som na Kramaroch pred rokom s malou, no vysetrenie trvalo asi 2 min, ani sa jej nedotkli, len pohladom na hole brucho, zavesit za ruky do vzduchu...

bera123
autor
10. máj 2023

@luci88nka to vazne? Posles mi prosim ta link lebo asi som zle pozerala a aj objednala🤦‍♀️

bera123
autor
10. máj 2023

@luci88nka uz som to asi nasla snad som dobre objednala cislo dveri 120. A prosim ta tiez si bola kvoli hernii?

luci88nka
10. máj 2023

@bera123
https://portal.nudch.eu/rez/calendar?exam_type=...

Ano, cislo 120. Kvoli hernii bola mala, mala necele 3 roky vtedy. Povedali, ze to je nic, ze s inymi velkymi pupcekmi tam chodia. Kazala mi Dr. zavesit do vzduchu za ruky, povedala ze ma aj diastazu brusnych svalov, ze vsetko sa to moze este spravit same, ze lepit netreba a o rok na kontrolu.. Takze teraz pojdeme. Ale to asi ako kde. Minule som si pisala s jednou mamickou, jej malicka mala podla foto podobny ako moja mala, len z ineho mesta bola, a jej operovali pupcek..
No aj ked sa tam objednava, nie vzdy to ide na cas. 1x som to vzdala po 1 a tristvrte hodiny, mali sme ist na radu a stale prisli deticky, ktore boli poslane z inych ambulancii, tie maju prednost. 2x sme uz isli na cas...