Čo hovoríte na zákaz spaľovacích motorov v budúcnosti?

21. sep 2023

Ano,inspirujeme sa zapadom, kde su ale podstatne vyssie platy, ze si mozu dovolit kupovat elektromobily...
Viete si predstavit,ze by pri Bratislave bolo zachytne parkovisko a tam by ste nechali auto?
Mne to pride ako dobra kravina a celkovo mi tieto eko-napady lezu na nervy.

anjelicek26
21. sep 2023

Zarad to do kategorie "eko napad", ktory sa v praxi nebude dat zrealizovat vo velkych mestach... moj muz ma elektroauto, bez toho, aby sme mali priestor pred domom, nabijanie na dome a solarne panely na streche, by som do toho nesla... a spalovacie auto druhe "musime" kvoli dojazdu toho elektroauta mat aj tak...

nelca0510
21. sep 2023

Bežná prax v budúcnosti. Ako by si ty riešil klimatickú zmenu ?

veselo_neveselo
21. sep 2023

To zas nejaka provokacna tema?
Ty asi moc necestujes, ze? Chod sa aspon pozriet ako to vyzera v mestach, kde maju obmedzeny vstup smradlave auta. Alebo si to vyskusaj, zit na ulici kde pomaly za kazdym autom ide cierny dym. Velmi rychlo zmenis nazor.

A inak hovoris o dvoch veciach. Zachytne parkovisko a dalej ist MhD by malo fungovat, bez ohladu na zakaz spalovacich motorov - a taketo dochadzanie by malo byt maximalne podporovane.
Regulacia aut, co vojdu do mesta, uz je zas iny problem.

Ja s tym uplne suhlasim, len dufam ze to neimplantuju po slovensky, ze zakazali sme auta a mame vybavene. Lebo s tym ide dohromady aj infrastruktura mhd, vlaky, miesta pre bicykle, chodniky, mosty, to vsetko musi byt v poriadku aby sa dalo presuvat INAK, nie len na aute. Iba zakaz aut to nevyriesi. Ale v zasade s myslienkou suhlasim, len ta prax...

klara351
21. sep 2023

Ja napriklad byvam v BA, v okrajovej castina pracujem v centre. Tam kde pracujem je regulovane parkovanie, takze ma vyjde draho. Malu nosim dost daleko do skolky, v ramci mestkej casti, nie su tam dobre spoje, takze ju odveziem, auto necham na zachytnom parkovisku a pokracujem MHD, ktora ma zastavku priamo pri parkovisku. A dostanem sa do prace, vdaka bus pruhom, rychlejsie, ako keby som pokracovala autom. Takze v tomto nevidim problem, ak funguje MHD.

kvetinka75
21. sep 2023

som za záchytné parkoviská. Ale ak človek povie A mal by aj B. Vyžaduje si to ,,dokonalé,, autobusové spojenie po meste, aby sa ľudia dostali na čas do práce. U nás je mesto preplnené. Veľa by vyriešili záchytné parkoviská. Mesto nie je veľké a MHD-čkou sa dá dopraviť zjedného konca mesta na druhý za pár minút. Lenže čo s ľuďmi, ktorí bývajú v meste a idú do centra do práce na aute? Ako im zabrániš aby nešli autom a nechali ho pred domom? Ale to by museli byť ľudia na toľko uvedomelí, aby to chceli sami od seba. PRetože mnohí ani smeti nejdu vysypať bez auta. Riešenia sú, len ľudia niekedy nie sú ochotní niečo pre to spraviť.

tehotna40
21. sep 2023

Je to somarina, teda nieje z pohľadu klimatických zmien ale je to úplne nedomyslene a postavené na hlavu. Koľko Slovákov má auto? Viete si predstaviť ze večer príde každý z prace a šupne svoj elektromobil do zástrčky? Siet to nezvládne, čítala som o tom aj nejaké štúdie. Keď niečo také chcú urobiť ma to byt domyslene....

januska12323
21. sep 2023

Najprv treba vyriešiť dostupnosť MHD a vybudovať parkoviská, potom môžeme uvažovať ďalej. V našom meste aj keď nie je veľké nemáme žiadne záchytné parkovisko, len tie pri obchodoch.

pkgirl30
21. sep 2023

z môjho pohľadu si neviem predstaviť to ako by som sa so svojím postihnutým synom dostala do BA inak ako autom.

kvetinka75
21. sep 2023

ešte dopíšem - elektromibily z praktického hľadiska - čistá katastrofa. Kde a ako sa budú dobíjať?

kvetinka75
21. sep 2023

@pkgirl30 to neznamená že nikto by nemohol ísť do mesta autom. Jasné, že u koho to nejde alebo je problém autom pôjde. Ale ľudia by mali byť na toľko uvedomelí, že kto je s schopný ísť MHD, tam by trošku odbremeniť to mesto.

mikadooo
21. sep 2023

Nič nehovorím. Prispôsobíme sa ako vždy... toto konkrétne mi nepríde taká hrozná tragédia, že nebudem môcť jazdiť autom. Mhd v ba funguje relatívne dobre a predpokladám, že v prípade potreby bude možné zavolať si elektro taxík 😁. Ale počkám si ako sa to celé vyvinie, nebudem vyplakávať 10 rokov dopredu.

gab1sol
21. sep 2023

Myslím, že to bolo povedané v rámci nejakej diskusie ako jedna z možností, ktorú si vedia predstaviť, nie je to žiadna hotová vec (tuším to povedal predseda BSK).
Ale v každom prípade, keď ráno vidím ako rodiny odchádzajú z domovov a každý nastupuje do svojho auta, cesty plné, v aute len jedna osoba. Ľudia sa chcú rýchlo premiestniť, ale v konečnom dôsledku im to trvá dlhšie. A ak by bolo menej aút na cestách, aj tá MHD by bola v konečnom dôsledku rýchlejšia…

annm81
21. sep 2023

Toto síce nie je téma, v ktorej by som bola doma, ale parargumentov skúsim

1. autá v mestách prerástli všetky medze, je to o tom, že dýchame príšerný vzduch, že každý druhý až tretí človek trpí alergiou, že ten vzduch musia dýchať naše deti. Ďalej je to o tom, že mnohí majitelia áut majú pocit, že parkovacie miesto pre 2-3 autá v rodine je snáď ich ľudské právo a tak namiesto toho, aby si zaplatili stavbu parkoviska/parkovacieho domu tak parkujú na chodníkoch, takže taký vozíčkar má v meste absolútne znemožnené samostatne sa pohybovať. Parkoviská, ktoré sa stavajú, sú na úkor zelených plôch, čo len zhoršuje situáciu so znečisteným prostredím, alebo sa stávajú na miestach, kde moja generácia hrávala futbal, alebo si robili v zime klzisko. Autá jednoducho dramaticky zhoršujú kvalitu života v meste. A to som ešte nespomenula trebárs bezpečnosť, napr. keď sa okolie škôl stáva čoraz nebezpečnejšie pre deti chodiace do školy pešo, lebo kopec rodičov má potrebu dieťa doniesť autom... ale hlavne sa sťažujme, ako sa deti málo hýbu a tlstnú.

To je dôvod, prečo som za to, aby sa posilňovala hromadná doprava a infraštruktúra pre chodcov a cyklistov v mestách. Slovensko na tom nie je s hromadnou dopravou tak katastrofálne, základy sú celkom dobré, treba na tom stavať- máme k dispozícii peniaze z EÚ, treba ich čerpať aj na podobné projekty

Pokiaľ ide o elektroautá, rovnako je potrebné budovať infraštruktúru - platí, že aj tu sa dajú využiť peniaze z EÚ. Je len na nás, či zasa budeme sladko spinkať, kým nás všetci ostatní predbehnú a potom sa zrazu zobudíme s otázkou, že ako to máme spraviť, veď sa nedá...

kinats
21. sep 2023

Prvy elektromobil bol vyrobeny v r.1835, prve elektricke Porsche bolo vyrobene v 1898 a do r.1913 jazdili po svete desattisice elektrickych aut . Vsetko ukoncila petrolejova lobby jedna z najvplyvnejsich skupin na svete a to az dodnes. Chcel by som sa tesit na ten pohlad ako najbohatsi ludia sveta dobrovolne a bez prietahov dopustia stratu svojich obrovskych prijmov pre blaho ostatneho ludstva.

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kofa77
21. sep 2023

tak mhd pre ludi v meste je ok, problem nastane s ludmi zijucimi v okoli, v dedinach, ak sa na spalovacie uvali vysoka dan, budu mat obmedzenu zivotnost, drahe paliva- splaovacie skoncia. ako sa budu dopravovat ludia do miest, do skoly, do rpace, ak su nebudu mat za co dovolit elektro auta?

ked nasa siet vlakom je zufala, meskaju, rusia... cesty pre cyklistov skoncia pri tom, ze sa namaluje ciara na hlavnej, cyklista je nepriatel horsi ako rusko s putinom...
a to pisem ako velky milovnik elektroaut, ktory ho v buducnosti chce.

annm81
21. sep 2023

@marianini17 To ešte aj dnes existuje niekto, kto popiera klimatickú zmenu? Som myslela, že to bolo IN pred 15 rokmi a dnes už to naozaj všetkým došlo...

pkgirl30
21. sep 2023

@kvetinka75 ja som s tým v pohode aby sa trocha vyprázdnili ulice od áut je ich obrovské množstvo...veľmi veľa vecí k tomu treba prispôsobiť

miriam11
21. sep 2023

Nezmyselný akože eko - nápad. Global kríza sa tým nevyrieši. PS chce ísť touto cestou, takže ich nevolím. Pre Slovensko nereálne k normálnemu životu občanov. Všetko sa tým zvýši - inflácia, kvóty, len nie životna úroveň.

miriam11
21. sep 2023

@annm81 to ešte dnes existuje niekto, kto si myslí, že klímat. zmeny nastali vplyvom človeka k prírode?

annm81
21. sep 2023

@miriam11 Tak napr. väčšina ľudí profesne sa venujúcich prírodným vedám.

gab1sol
21. sep 2023

@kvetinka75 ako s domácimi? Mali sme dve autá (bývali sme v dvoch mestách a pendlovali sme), ale potom sme sa usadili v BA. Jedno auto sme predali, ostalo nám jedno. Ľudia sa ma často pýtajú na dôvod - pracujem v centre (na Hodžovom námestí), parkovať tu viem, ale keby som parkovala každý deň, tak to môžem zarábať tak rovno na parkovné… Takže do práce buď chodím pešo, s MHD alebo ma muž zavezie… Tak len môj príklad, ako sa to dá… 😉

kvetinka75
21. sep 2023

@pkgirl30 to áno, veľmi veľa vecí. Potom by bolo aj pre cyklistov bezpečnejšie v meste.

beronsche
21. sep 2023

Elektromobily ako ekologicka moznost je ciste sialenstvo..
E auto je len take "zelene" aka je zelena elektrina, ktora ho nabija.
Nevieme ekologicky likvidovat autobaterie. Ich zivotnost je omnoho nizsia ako zivotnost spalovacieho motora. Tie autobaterie su casovana bomba, obrovsky problem buducich generacii. Ekologicka katastrofa.
Vyroba autobaterii (ano, spolu s inou elektronikou vratane smartfonov) je oblast, kde je stale velmi vyuzivana detska praca. Nie priamo na vyrobu, samozrejme, ide o tazbu kovov vzacnych zemin.
A potom su tu prakticke zalezitosti.
Je problem so vznietivostou autobaterii. Ak take auto zacne horiet, je neuhasitelne a trva to velmi kratko, kym je cele v plamenoch.
Nadobudacia cena je pre vacsinu beznych uzivatelov jednoducho privisoka.
Nemame pre velky objem e aut infrastrukturu.
Je teda uplny nezmysel tlacit len do e aut, bez prisposobovania dalsich oblasti.
Ok, mozno velke mesta maju system mhd taky, ze sa to zvladnut da. Mensie slovenske mesta a dediny budu nahrate. Grafikony odchodu autobusov su deravejsie ako derave, xy liniek je minulostou, casto to bez aut jednoducho nejde.
Ano, v idealnom pripade by sa spojenie obnovilo, ake tak, zijeme na slovensku, moje pochybnosti su obrovske..
Najprv je potrebne prostredie pripravit - zachytne parkoviska, mhd spojenie, cyklotrasy a potom tlacit. Nie naopak, Ako sa to deje....
Plus mi vadi, ze sa nijako neinsvestuje do dalsich alternativnych pohonov. Napr. vodikovy ci kremikovy pohon.. to nie, lobby sa koncentruje Len na pretlacanie e auto za kazdu cenu.

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annm81
21. sep 2023

@marianini17 Tak pokojne použi protiargumenty.

kvetinka75
21. sep 2023

@gab1sol ja viem, že sa to dá. Ja sa pýtam, ako ľudí donútiš neísť tým autom. Pretože mnohí sa bez auta nepohnú ani na vedľajšiu ulicu. Poznám takých. 1 známy dokonca vyhlásil, konečne by bolo menej áut v meste a on sa zo sídliska do práce v centre mesta, dostane autom rýchlejšie. Takže ani neuvažuje o tom, že by išiel autobusom. Ale ostatní by mohli 🙈

tanuuulka
21. sep 2023

ale veď oni to myslím plánujú (opravte ma, ak sa mýlim), že od roka 2035 bude zakázaný predaj áut so spaľovacími motormi, ale používať ich budeme môcť do 2050. a do tej doby určite vyriešia nabíjacie stanice, tie diaľničné nabíjacie pruhy či čo to je atď. je to ešte ďaleko a bude to vyžadovať komplexné riešenia, ale do budúcnosti to bude jediné riešenie, veď elektrinu vieme vyrábať, ropu jedného dňa minieme.

kofa77
21. sep 2023

vsetky veci tykajuce sa baterii, samovzetovania, likvidacie sa do par rokov, prip. desiatok vyriesia pri tom vyvoji vsetkeho . staci pozriet na auta spalovacie pred rokmi a dnes, je to ako vehikel a raketa.
co sa tyka elektriny, tam sa to tiez vyriesi. vodik je tiez cesta.

a pride Cina, zacne vyrabat lacne a sme doma😀

kofa77
21. sep 2023

@kvetinka75 vies ako? uvali sa brutalna dan na spalovak, neprejde stk a hned bude panko ochotny s azamysliet nad inym sposobom. na Slovakov platia prachy