Chodí niekto bicyklovať na hrádzu Bratislava s deťmi?

nika0607
17. apr 2011

Ahojte, nájde sa tu mamička ktorá sa chodí bicyklovať (korčulovať) na hrádzu s deťmi? Alebo niekde v okolí Rovinka, Dunajská Lužná, Pod. Biskupice?

keju
15. máj 2011

@nika0607 ahoj,sme zo samorina, a hradzu 🙂 chodievame dost...

nika0607
autor
15. máj 2011

ahoj...jej a vidim, ze mas rovnako stare babo :D. a kam na hradzu chodis? ja som z Rovinky, chodim do Hamuliakova alebo do Slovnaftu. A do Samorina chodim tiez dost casto.

nika0607
autor
18. máj 2011

@keju ahoj...jej a vidim, ze mas rovnako stare babo :D. a kam na hradzu chodis? ja som z Rovinky, chodim do Hamuliakova alebo do Slovnaftu. A do Samorina chodim tiez dost casto.

keju
18. máj 2011

@nika0607 ahoj, no my do hamuliakova chodime tak kazdy druhy den, na to nove ihrisko... 🙂 potom aj na kompu, smerom na cunovo a tak...by sme sa mohli aj dohodnut..Vy s viki chodite tiez s cyklovozikom? ci so sedackou? budem rada ak sa ozves :D

keju
18. máj 2011

@nika0607 a sranda, my sa tiez vozime v bertini, aj v rovnakej farbe, len mame X6tku 😀

nika0607
autor
20. máj 2011

@keju jej to je sranda, my mame cyklovozik aj sedacku, vozik ale viac vyuzívam na korculovanie. to by bolo uplne super keby sme sa dohodli a stretli sa....povedzme niekedy buduci tyzden....hmmm?

nika0607
autor
28. jún 2011

@keju ahojte, ozyvame sa po dlhsej dobe ale ked je tak krasne tak mame stale nejaky program. Ako sa mate? Nedame stretko tento tyzden? Na hradzi, v Hamuliakove alebo aj v Samorine?