Chirurgia prsníka - Bratislava

janiely
23. júl 2024

Ahojte. Viete mi poradiť na ktorú nemocnicu sa obrátiť v prípade chirurgie prsníkov - odber na histológiu. V bratislave? Potrebovala by som vedieť ako to tam funguje, či najskôr čakám na termín vyšetrenia a potom ešte čakám na termín operácie? Kde to funguje najrýchlejšie?
Mám odporúčanie od dr.ktorý mi robil sono, vybrať útvar z prsníka. (Nemám ešte diagnózu, nakoľko histológia bude kľúčová).
Neviem sa pohnúť v tejto veci, neviem či už zo stresu alebo čo. Potrebujem usmernit.
Ďakujem.

ninazemna
23. júl 2024

Napr. Onkologický ústav sv. Alžbety, Heydukova 10.

janiely
autor
23. júl 2024

Skusim tam zajtra zavolat. Ako je to s terminmi na operaciu.

ninazemna
23. júl 2024

02 / 3224 9215 chir. ambulancia, prsníky pondelok Dr. Dyttert, štvrtok Dr. Chválny. Všetko na stránke OÚsA. Podobnú zdravotnú starostlivosť poskytuje aj Národný onkologický ústav, Klenová 1.

jenisjenis
23. júl 2024

@janiely skuste nemocnica Bory chirurgická ambulancia operacie prsnikov robi Mudr.Marcinová.Šikovna a myslim ze sa ani dlho nečaká

janiely
autor
26. júl 2024

Super dakujem vam velmi pekne baby . Prva nemocnica dovolenka, mam volat az zaciatkom buduc. tyzdna. A v boroch mi dali uz termin zaciatkom buduceho tyzdna, takze idem asi tam. Uz sa mi podarilo spojit aj s mojim gynekologom, ktory mal tiez dovolenku, tak povedal, ze kludne tie bory.

janiely
autor
18. aug 2024

Takze len pre info, ak by aj ine zienky toto riesili co ja. Bola som v boroch 30.7.24, 1.8.24 biopsia, o 10dni neskor prisli vysledky (nastastie je to nezhubne) a termin operacie mi vedeli dat uz o 2 dni ale dohodla som sa s dr.,ze idealne po lete, nech nie je tak horuco, takze zac.septembra idem na operaciu. Velmi rychlo vsetko a navyse velmi starostlivi lekari, som spokojna. Dufam, ze aj operacia dopadne dobre a rychlo sa mi to zahoji.

ninazemna
18. aug 2024

@janiely Držím palce.

janiely
autor
19. aug 2024

@ninazemna dakujem pekne 🙂