Chirurg na odstránenie lipómu

eva19911991
19. jún 2023

Ahojte, prosim poradte dobreho chirurga na odstranenie lipomu. Lipom je na hlave tak idealne aby zostala co najmensia jazva, kludne aj akakolvek sukromna klinika v BA alebo aj mimo. Strasne sa bojim ze mi oholia cast vlasov a mam dlhe takmer po zadok tak nechcem aby mi museli dorastat roky :/

viestta
19. jún 2023

@eva19911991 ja som pred rokmi bola u uplne obycajneho chirurga na poliklinike, lipom bol navrch hlavy, tam kde mi koncila cesticka, vyholili mi presne centimeter na centimeter. Ani to vidno nebolo. Akurat som si vlasy v ambulancii zopla tak aby nezavadzali, este mi sestricka pomahala ich rozcesat na tu spravnu stranu. Tiez som mala dlhe vlasy do pol chrbta

marcellka32
19. jún 2023

Niekedy netreba ani vlasy holiť, dajú ich nabok...teta mala tak

janinah
19. jún 2023

Toto zvládne začiatočník bez atestácie a zvládne to lepšie ako primár.ktory na také prkotiny nemá čas ani nervy.O zopár vlasov aj cibuliek prídeš.ale nebude to napadne.

mimi3008
19. jún 2023

@janinah Presne tak. Ale pritomnost vlasov v rane moze zhorsit hojenie rany, potom sa tu bude @autorka stazovat na lekara, ze to spravil zle, lebo sa to.nehoji dobre...

danadanaba
20. jún 2023

Ja som bola v Procare na Betliarskej a musela som si doma vystrihat a oholit cca 2cm priemer ale to vobec nie je vidiet inak..horsie bolo si 10 dni neumyvat vlasy..ak chces uplne bez strihania, tak teraz je tusim nejaka metoda laserom ale to isto nebude zadarmo

timiika2
2. jún 2024

@viestta Dobry den, dorastli Vam nasledne prosim v pohode vlasy ? Ja mam obavy skor z toho ze na tom mieste by mi uz vlasy nerastli, dakujem

timiika2
2. jún 2024

@danadanaba Dobry den, vlasy Vam v poriadku dorastli naspat? Nie je s tym problem?

viestta
2. jún 2024

@timiika2 uplne v pohode dorastli, vsak ich len skratia aby netrcali do rany

eva19911991
autor
2. jún 2024

Bola som nakoniec u pana MUDr. Mareka Sevcika v Ruzinove a bol uplne zlaty, vlasy mi vobec ani nestrihal ani neholil a to mam dlhe skoro po pas. Jazvicka uplne malicka (asi 2-3 stichy), po zakroku som to mala asi zo 2 dni malinko pripuchnute ale dnes mi uz vobec ani nevidno ze som tam niekedy nieco mala. Za mna uplne super lekar, ak niekedy este budem hladat chirurga tak uz jedine k nemu 🙂

timiika2
3. jún 2024

@viestta super dakujem 🙂

timiika2
3. jún 2024

@eva19911991 dakujem za radu, pojdem asi rovno k nemu, ak s nim mas take dobre skusenosti 🙂

danadanaba
3. jún 2024

@timiika2 jasne, tak to zas ta jazva je tenucka, inac normalne dorastli

timiika2
4. jún 2024

@danadanaba super dakujem 🙂