Centrum Kramáre - výber mandlí

adka7891
28. okt 2022

Ahojte maminky chcela som sa opýtať, či niektorá nedávno neriešila u dieťatka výber mandlí súkromne v Centrum Kramáre. Koľko to cca vyšlo a ako dlho ste čakali na termín? Ďakujem za odpovede.

2medvede
29. okt 2022

@adka7891 Ahoj, syn tam ide 10.11. na vyber nosnej mandle, objednavali sme sa zaciatkom septembra. Cena je 290 eur

denisa128
29. okt 2022

@adka7891 my sme boli v máji, vyberali mu to plazmovou koblaciou, cena 585e, termín sme mali do mesiaca

2medvede
29. okt 2022

@denisa128 prosim ta to bola krcna alebo nosna mandla? Takuto moznost nam neponukli

denisa128
29. okt 2022

@2medvede nosná a zrezavali aj krčné, kľudne sa ich na to opýtaj, určite to robia, keď sme tam boli v ten deň išli všetky deti iba týmto spôsobom

veroniq85
29. okt 2022

@denisa128 mozem sa opytat co je to za metodu? Ide sa normalne do narkozy? Dakujem

denisa128
29. okt 2022

@veroniq85 áno, vykonáva sa v narkoze, páči sa, majú o tom info na stránke
http://www.centrumkramare.sk/aktuality/odstrane...

2medvede
29. okt 2022

@denisa128 dakujem za odpoved.. tak muz mi hovori, ze oni uz tuto metodu pouzivaju standardne, cize aj syna by mali operovat touto metodou

denisa128
29. okt 2022

@2medvede štandardne používajú shaver za tých 290e, a toto je to iné, tak mi to vysvetlili vtedy. Ale aj tak hlavne nech to dobre dopadne 🙂 to chce každá mama🙂

2medvede
29. okt 2022

@denisa128 dakujem velmi pekne za info, urcite to este pozistujem 🙂

adka7891
autor
31. okt 2022

@denisa128 ahoj, ďakujem a to je ako?

denisa128
31. okt 2022

@adka7891 je to šetrnejšie, prakticky bez krvi, rýchlejšia rekonvalescencia a aj komplikácie po operácii, to bolo pre mňa dôležité a naozaj len ten druhý deň malý nechcel tuhé jesť a potom už jedol všetko a ani som z neho necítila ten divný zápach, čo býva po shavery, kedže týmto spôsobom nič nerežu.
Majú o tom aj na stránke info http://www.centrumkramare.sk/aktuality/odstrane...

adka7891
autor
1. nov 2022

@denisa128 ďakujem

adka7891
autor
1. nov 2022

@2medvede ahoj a môžem sa spýtať aký bol postup? Lebo včera som tam volala, informovala som sa o cene s tým, že sa ozvem ako sme sa rozhodli lebo termín by bol až začiatkom januára a nám na Kramároch v NUDCh dali termín až v marci.. tak som volala spat ale už nikto nedvíhal. Poslala som teda mail tak čakám či sa niekto ozve.

2medvede
1. nov 2022

@adka7891 Tak my sme najprv volali ohladom terminu, nasledne nam potvrdili termin mailom a poslali predoperacne instrukcie. Plati sa zaloha 100 EUR do 7 dni za rezervaciu terminu, tento poplatok je potom odratany z ceny operacie. Ak sa rozhodnes zrusit operaciu, tak zaloha prepadne, ak presunies termin zo zdravotnych dovodov, dostanes novy termin, nemusis platit znovu zalohu.

katjatko
16. nov 2022

@adka7891 jejda, akurat to dnes riesim, ze kedy by sme dostali termin v NUDCH... no do marca pekne daleko...

adka7891
autor
16. nov 2022

@katjatko a ako ste dopadli? Aký termín vám dali?

katjatko
16. nov 2022

@adka7891 uz som sa nedovolala dnes .

martinkamm
24. nov 2022

@2medvede ahojky mozem sa prosim spytat ako ste dopadli a cele ako to prebiehalo???mame ist na nosne ale v nudch nam dali termin az v maji tolko sa nam cakat teda nechce....a ci robia len tou novou metodou...kolko to vyjde a tak...moc nam pomozes...dakujemeee...my sme z NMnV a radsej pojdem na jednodnovku ako byt v statnej a ide aj o tu metodu ze je setrnejsiq vo som citala a rychlo sa hoji...ide o nosne mandle u nas

2medvede
24. nov 2022

@martinkamm ahoj, zatial sme neboli, syn ochorel, tak nam prelozili termin na 16.12. Co sa tyka pouzivanej metody a ceny, tak je to tak ako pisala @denisa128, beznym sposobom to stoji 290 eur, ta novsia metoda - plazmova koblacia je ovela drahsia, vyse 500 EUR, presnu cenu si nepamatam. Zatial sme sa nedohodli, ktorou metodou pojdeme, este sa poradime s doktorom pred operaciou

kenidar
24. nov 2022

@martinkamm my sme boli pred 5 tyzdnami na Kramaroch s 6rocnym a boli sme spokojní. Ja som si o tom radsej ani nic nestudovala, ake metody a tak, lebo som bola velmi vystresovana aj bez toho. Syncekovi nic nebolo, na nic si nestazoval, prvy den papal len tekuté a bol po narkoze vyhladovaný, dalsi den povedal, že ho trosku v hrdle bol. Kritické bolo len to zobudzanie po narkoze, ta prva hodna, dve po operacii. Bol taky otapeny, ale par hodin sa hral ako keby nic 🙂

martinkamm
25. nov 2022

@kenidar vy ste boli v normalnej statnej???dakujem

martinkamm
25. nov 2022

@2medvede ja este rozmyslam sme nasli v Tešine v CR robia plazmovou kobelaciou uz dlho a tam vyjde 8200čk...co je takmer o 200eur menej ako u nas tak uvidime

martinkamm
25. nov 2022

@kenidar a ako ste spali prosim ta???a ako to prebieha tam???dakujeeem

veroniq85
25. nov 2022

Dievcata ja mam kontrolu 6.12 so synom. Je sledovaný u nich od leta. Bolo nam uz odporucane dat vybrat ale chcela som este pockat ale uz mi dosla trpezlivost tak si na tej kontrole dohodnem termin na operaciu. Moj syn mal za posledný rok asi 8x zelene sople a stale ma bud lokalne alebo normalne atb a tiež ma úroveň 3 co sa uz odporuca vybrat. Tak som zvedava kedy mi daju termin a spytam sa osobne na tie metody, Ale ta druha je uz naozaj dost draha,

adka7891
autor
25. nov 2022

@veroniq85 nám žiadnu úroveň ani neurčili 🤷🏼‍♀️ proste že len vybrať.. my sme sa dohodli tou klasickou za 290€ 5.január nám dali termín. Dúfam že bude vtedy ok

adka7891
autor
25. nov 2022

@kenidar aj ja by som išla do štátnej ale čakať do marca je nekonečne 😞

adka7891
autor
25. nov 2022

@2medvede a o koľko vám to posunuli?

martinkamm
25. nov 2022

@adka7891 nam dali az na maj termin v statnej

veroniq85
25. nov 2022

@adka7891 my sme to mali normalne v sprave napisane. A aj to hovorila. Len malemu aj nieco vyslo vo vyteroch tak ze najprv preliecime a este som mala termin na imunoalergo a ze s vysledkami mam prist a dohodnut co dalej. Ale uz som pevne rozhodnuta. Presne toho sa aj ja bojim aby bol maly zdravy na operaciu. A cize cca do 2 mesiacov vam dali termin?

2medvede
26. nov 2022

@adka7891 nastastie hned o mesiac sme dostali novy termin