Cenovo dostupný zubár v Bratislave

10. aug 2023

Ahojte, viete o niekom? Nedávno som bola na jednej súkromnej klinike v BA na vstupnom vyšetrení zadarmo, našli mi nejake medzizubné kazy plus chceli vymeniť stare výplne a vraj 120-150 za 1 zub😂 Nezarábam tisíce, aby som im tam dala toľko. Viete mi poradiť niekoho s normálnymi cenami? Röntgen už mám. Pokojne niekto štátny, čo prijíma nových pacientov.

Ďakujem.

marcellka32
10. aug 2023

No ale to sú reálne ceny v Ba, ak mení plomby

pribinak
10. aug 2023

Niečo ako štátny zubar neexistuje. Asi tak 30 rokov

melanta
10. aug 2023

Štátni zubári neexistujú. Sú takí, ktorí spolupracujú s poisťovňami a platíš potom menej. Ale toto je bežná cena alebo teda normálna. Je potrebné predchádzať kazom kvalitnou hygienou (áno, kazy sú spôsobené slabou či nedostatočnou hygienou, umyť len tak zuby 3x denne nestačí). Takže hľadaj zubára, ktorí spolupracuje s poisťovňami. Aj tam zaplatíš za jednu plombu okolo 50 eur a vyššie, ale nebude to cez 100.

autor
10. aug 2023

Stále čakám na odporučenie konkrétnych zubárov, zatiaľ som sa len dozvedela, že štátni neexistujú a nevyžiadané rady o prevencii. Mala som na mysli tých, čo pracujú na poliklinikach atd. Pri mnohých neviem nájsť ani cenník.

autor
10. aug 2023

Na 100% sú tu aj takí, čo menia plombu za cenu menšiu ako 100 a viac za zub. Bola som predtým u takej v Senci a v živote odo mna toľko nepýtala a to je súkromná. Len sa tam dlho čaká a momentálne už žijem v BA, tak by som chcela niekoho odtiaľto

lamonita
10. aug 2023

Dent v Petržalke

ropucha6
10. aug 2023

No trebalo mimo BA menit plomby 🙂 ale inak nepomozem, vsetci moji znami tolko platia, manzel plati, este si ani nesadne. Ja mam v BA lacnu zubarku po znamosti, ale robi mi len take male vykony a neberie novych pacientov.

autor
10. aug 2023

Mimochodom toto je pre mňa ďalší dôvod prečo nemať deti 😂

kikushaa
10. aug 2023

Na heydukovej sa zaucaju mladi zubari najvyssie rocniky pod dozorom skuseneho. Skus tam, cennik netusim 🤷‍♀️

zmrzlinka2021
10. aug 2023

MUDr Janicek

sisa_s
10. aug 2023

Zuzident 🙂 ma aj cennik na internete

autor
10. aug 2023

@zmrzlinka2021 vďaka🙂 Koľko tam stojí oprava kazu/plomba?

autor
10. aug 2023

@sisa_s ďakujem🙂

autor
10. aug 2023

@kikushaa aj tam pôjdem, ale ešte nemajú prax 🙂

kikushaa
10. aug 2023

Nepochopila si, prave na tom pracovisku tu prax ziskavaju, preto je to lacnejsie ;) Cize absolvenstka prax, ci prax popri studium ktora je povinna pocas studia. Jediny z praxou tam bude ten dohliadajuci zubar 🤗

autor
10. aug 2023

@kikushaa veď áno, tak som to myslela, že momentálne ešte nepraxuju, začnú od septembra/októbra? Viem,že sú to študenti a áno; chcem k nim ísť.

kikushaa
10. aug 2023

Jaj tak, to neviem ci maju prax aj pocas leta, mozno ano ;)

jazula
10. aug 2023

Počkať si na september, keď začnú študáci na Heydukovej. Ku klasickému zubárovi len na komplikovanejšie úkony, to studaci nerobia. Plus prehliadku pre poisťovňu treba mať od riadneho zubara.

muchotrafka298
10. aug 2023

Ja mam zubara, ktory spolupracuje s poistovnami, aj tou ktoru mam ja. Cenovo sa to pohybuje napriek tomu od 50 EUR za bielu blombu vyssie z dovodu, ze to co preplaca poistovna uz davno nesplna moderne standardy na material a su tam zahrnute veci, ktore sa nerobia od roku 1990. Napriklad preplacane amalgamove blomby, ktore si dnes uz dava minimum ludi. Biele blomby preplacane nie su. Bola som aj na chirurgickej vyplni zubnych korenov u zubara s poistovnou, stalo ma to este pred kovidom 300 EUR.

zmrzlinka2021
10. aug 2023

Podľa mňa do 60 eur

alickapusinka
10. aug 2023

@kikushaa áno ja som tak bola urobil mi kvalitne pekné a za minimum. Pracujú pod dozorom skúseného zubára.