Čakacie doby u psychiatrov

4. sep 2024

Dobry den. Chcem sa spytat, hlavne BA kraj - ake byvaju dlhe cakacky u psychiatrov?

ninazemna
4. sep 2024

Včera objednaný termín na 15. 10.

autor
4. sep 2024

@ninazemna to je celkom super, cakala som, ze to budu aj take 3 mesiace. Ak sa smiem spytat, psychiater pre dospelych alebo pre deti?

ninazemna
4. sep 2024

Pre dospelých. Termín je luxusný.

xux
4. sep 2024

Zazrak je uz dostat termin, drviva vacsina novych pacientov neberie..

zmrzlinka2021
4. sep 2024

@xux poliklinika Mlynská dolina

bublinka1426
4. sep 2024

je ich zalostne malo a su hrozne vytazeni

marca12
4. sep 2024

Dostat sa akutne k psychiatrovi je nemozne. Nedavno som to riesila pre znameho,ktory je v tazkej situacii. Termin dostal na november a aj to po znamosti. Nie je to BA kraj.

mameha7
5. sep 2024

@ninazemna kde konkrétne?

ninazemna
5. sep 2024

@mameha7 Sľúbila som Dr., že neprezradím.

mameha7
5. sep 2024

@ninazemna škoda. 😃 Chcela som si vybaviť cisársky

bublinka1426
5. sep 2024

@mameha7 preco? mas indikaciu? lebo CS nie je ziadna vyhra ak nemusis. a ked mi pojdes napisat ze mas panicky strach z porodu, tak to mame naozaj kazda.
ale CS je dost vazna operacia. rezu ti cca 5 vrstiev a mozes mat rozne komplikacie neskor. a kebyze chces druhe dieta tiez to nie je ziadna vyhra po CS. moze ale nemusi samozrejme.

mameha7
5. sep 2024

@bublinka1426 ja som už jeden cisársky mala, nakoľko dieťa bolo otočené KP. Bola som rada, že to tak vyšlo, nakoľko mám veľký strach z bežného pôrodu a proste prirodzene rodiť nechcem. Cisársky bol pre mňa nič, na druhý deň som už chodila. Teraz som znovu po 2 rokoch tehotná, ale indikácie na cisársky nie sú, preto si ho chcem vybaviť.

bublinka1426
5. sep 2024

@mameha7 jaj no ked si mala uz cS mozno ta nechaju. tak super ty si jedna z tych srniek ktore som ja obdivovala v nemocke 🙂