Čakacia doba na tretiu dávku - Bratislava

sofik19
22. dec 2021

Ahojte. Zaujima ma kolko teraz cca cakate po registracii na termin na 3. Davku ockovania v Bratislave. Dakujem

zuzuliatko18
22. dec 2021

Registrovala som SA v stredu, vo stvrtok prisiel termin na sobotu. Ale Dali ma do ineho BA okresu, ako som si zvolila.

ssorayaa
22. dec 2021

minulu stredu registracia a termin pridelili vcera, asi zalezi na rocniku (82)

lula313
22. dec 2021

Muž sa registroval v piatok, ešte mu neprisla pozvanka

kinats
22. dec 2021

V stredu 15-teho som sa registroval, do 24 hodin som mal termin na pondelok20.12. uz som uspesne po ockovani.

simsalabim
22. dec 2021

@sofik19 moj manzel sa registroval minuly stvrtok a termin dostal na tento pondelok. Zvolil si pri registracii dva BA obvody.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e1i
22. dec 2021

@kinats ja tiež

ndrag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simsalabim
22. dec 2021

@ndrag vcera v TV hovorili, ze na tychto miestach sa caka dost dlho, aj viac ako 2 hodiny.. ak ides bez registracie.

ndrag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexandra2468
22. dec 2021

Ocina som registrovala nedelu, este neprisiel termin.

aliziana
22. dec 2021

@sofik19 môj manžel sa registroval 15.12. vo všetkých BA okresoch, ešte mu neprišiel termín.
V Mlynskej doline sa už 2x otočil (bez registrácie), toľko tam bolo ľudí, na štadióne bolo včera zavreté, tak neviem, či ešte očkujú...

petamich
22. dec 2021

manzel sa registroval minuly tyzden, dnes bol v Mlynskej doline, ze skusi ale bola tam sora na pol dna 🙂 prisiel domov a pipla mu SMSka s terminom na 30.12.

simsalabim
22. dec 2021

@ndrag NFS adi ide bajrychlehdie, je tam vela ockovacich boxov. V TV hovorili ludia, co cakali od pol osmej rano niekolko hodin… v Mlynskej doline tusim.

jazula
22. dec 2021

Ja som sa registrovala pred týždňom, prišla mi potvrdzujúce SMS, že mi pridelia termín. Namiesto toho mi na další deň prišla SMS, že sa mám zaregistrovať, lebo moju registráciu neevidujú 🤷🏼‍♀️. Chcela som to stihnúť do Vianoc, tak sme boli aj s partnerom v nedeľu v Mlynskej bez registrácie a máme to za sebou 👍

sofik19
autor
22. dec 2021

@jazula
@aliziana
Dakujem vsetkym za skusenosti. Manzel tak isto. Prisli mu tiez dve sms. Registroval sa minuly tyzden a nema termin. Uz 3x bol v Mlynskej ale rad tam bol na nielkolko hodin. Tak budeme cakat teda.

aliziana
22. dec 2021

@sofik19 mne sa tam dnes podarilo dovolať, povedala, že nczi mali nejaký problém s sms-kami, manžel zaregistrovaný je, ale majú nápor, má čakať

kika831
22. dec 2021

@sofik19 manzel sa zaregistroval na futb.stadion / nie cez coronagov/ v piatok a v sobotu uz aj bol zaockovany.

sofik19
autor
22. dec 2021

@aliziana to iste povedali aj nam 🤔

brunecka77
25. dec 2021

@sofik19 my sme boli den pred Vianocami v Mlynskej, vybaveni sme boli za max pol hodinku, rada bola sice dlha, ale slo to velmi rychlo, kto chcel ist na modernu, nemusel ani v rade cakat.

nevesta100
31. dec 2021

Registrovala som sa pred Vianocami, v ten den mi prislo potvrdenie a predpokladany (nie definitivny) termin ockovania. Cakala som a nic dalej... Pocas Vianoc som sa zaregistrovala na samospravnom kraji a asi v ten den hned mi prisiel mail, ze si mozem vybrat akykolvek termin. Bola som nakoniec vcera na futbalovom stadione, super organizacia, do 15-20min som bola vybavena uz aj s 10min cakanim po podani. Ako pozeram, stale maju volne terminy, skuste: https://bratislavskykraj.sk/tretia-davka-e-mail/

sofik19
autor
31. dec 2021

@nevesta100 dakujem pekne. Manzel uz mal vcera termin