Bývanie Pri Kríži v Dúbravke

12523
13. sep 2024

Ahojte, rozmýšľam nad kúpou bytu na ulici Pri Kríži a chcela by som vedieť nejaké vaše skúsenosti. Trošku sa obávam tej ubytovne (na ktorú som počula dosť zlé ohlasy), ale mala by byť vyše pol kilometra odtiaľ. Ako sa vám tam býva? Nechodia tam nejakí pochybnosti ľudia príliš v okolí? Ďakujem 😊

vanilkovazmrzka
13. sep 2024

Je to v pohode lokalita, nemusis sa bat. Blizko do lesa, na cyklotrasy, elektrickove spojenie, blizko bory. Pokial nepracujes na druhom konci mesta alebo nie si nejakym chorym sposobom upnuta na centrum, kludne kupuj ked mas dobru ponuku 🙂

pribinak
13. sep 2024

Pri Krizi je to úplne ok. Je tam fo tá občianska vybavenosť. Máš tam hneď Saratov, kúsok je Tesco. Škola, skolky. Kúsok do lesa, ak chceš prejdes až na Devín.

Ľudia z ubytovne nie sú žiadny problém. To nie je žiadny Pentagon

12523
autor
13. sep 2024

@vanilkovazmrzka super, ďakujem!

12523
autor
13. sep 2024

@pribinak ďakujem krásne

thunderdome
13. sep 2024

@12523 ja som býval chvílu na tej ubytovni a sedával som oproti Saratovu. Páčilo sa mi tam. Do Saratova som rád chodil.

cacianka
14. sep 2024

@thunderdome asi nemyslí tú doprastavácku, ale Fortunu smerom k diaľnici.
Žijem v okolí takmer 40 rokov, neeviduujeme tu žiadne kriminálne živly, iba bežné drobnosti tak ako všade. Býva sa nám tu veľmi dobre, MHD, stanica, obchody, školy, kultúra, športoviská, lekári, v centre za 30 minút, a príroda top

thunderdome
14. sep 2024

@cacianka ja mám rád to námestie s lavičkami. Tam som vela sedával.

cacianka
14. sep 2024

@thunderdome ja mám rada plácok pri zmrzline Nero, tam ako boli potraviny Polianka

thunderdome
14. sep 2024

No vidíte. Dobrá je vám Dúbravka tam tam idzte.