Bývanie na Bieloruskej ulici v Bratislave

denike11
15. jan 2022

Ahojte, chcela by som sa opýtať niekoho na skúsenosť s bývaním na Bieloruskej ulici v BA. Zvažujem tam kúpu bytu, ale lokalitu veľmi nepoznám a to som už bývala (Petržalka, Rača, Karlovka aj Dubravka). Podľa mapy som videla, že je to blízko "Pentagonu" tak preto sa toho trosku obávam. Bývala by som tam totižto sama. Ďakujem Vám 🙂

sofia1
15. jan 2022

@denike11 no neviem,ale ja by som tam nikdy nešla bývať.Sídlisko o nicom

juliavolna
15. jan 2022

@denike11 za nás nie

pribinak
15. jan 2022

Nie, je to len kúsok. Cela tá oblasť je poznačená obyvateľmi Pentagónu

luccija
15. jan 2022

@denike11 určite nie

denike11
autor
15. jan 2022

Ďakujem Vám, očividne je už zbytocne ísť aj na obhliadku. Nemám nič proti nikomu, ale chcem bezpečnú lokalitu. Nechcem sa báť ísť v noci sama domov 🙂

sofia1
15. jan 2022

@denike11 radšej Ruzinov

madeline1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
16. jan 2022

NIE a to som tade fakt len jazdila 201 a 202 na gympel 🙈

veronice
16. jan 2022

@denike11 Bieloruska je siroky pojem, zavisi z ktorej strany. Rodina mi byva vo vchode 38 a odtial je to len na skok do vrakunskeho lesika, vo vnutrobloku najdes ihrisko, velke zelene priestranstvo, skolu, skolku, male tesco, mnozstvo malych obchodikov, drogeriu, cinancov, zdravotne stredisko a ano aj pentagon ale tak zijem nedaleko uz 30 rokov a nikto z rodiny ani znamych co tu byvaju nikdy nemal ziadny problem s bezpecnostou. Nechcem ta samozrejme za kazdu cenu prehovarat na byvanie tu ale za obhliadku nic nedas a posudis sama a nie len podla nazorov typu jazdila som trolejbusom okolo 🙈😉

suge
16. jan 2022

Sestra kedysi bývala priamo v Pentagone a v pohode. Aj ja som k nej chodila hocikedy sama, aj večer a bez problémov. Akože chápem, že Pentagon a okolie je pre mnohých zakliate, ale mesto sa to tam fakt snaží zlepšovať a myslím, že sa im to aj darí. Navyše, na zlých susedov môžeš natrafiť hocikde. "Dobré" štvrte väčšinou iba klamú telom, ľudia sú všade v princípe rovnakí.😉🙂

diefca
16. jan 2022

@madeline1 Pentagon nie je v Petrzalke 😁

andrea_prestastna
16. jan 2022

@denike11 byvala som tam, babku tam mam stale, nikdy by som tam nesla uz ani kebyze najdem novostavbu zas, vsade su narkomani a to je jedno ci je den ci noc, nehovorim o vykradani aut atd, nechutne sidlisko vdaka pentagonu skoda celej vrakune naozaj urcite by som nekupovala byt, byvala som oproti lidlu kv novostavbe, cez den narkomani tkrtkali pod stromami a pichaju si vsade, striekacky uplne vsade v lete som sa bala mat slapky na nohe, byvala som tam 15r a ziadna zmena, radsej najdi inu lokalitu ak ked viem ze ceny su hrozne ale bieloruski neber, zial ja ani dolne hony neodporucam ale co uz , a iuz vobec nie na byvanie s detmi

veronice
16. jan 2022

@andrea_prestastna zmeny sa tu zacali diat prichodom noveho starostu ktory sa konecne stara. Zial co sa 30 rokov zanedbavalo, neda sa napravit lusknutim prsta... Inak ja by som do tej bytovky oproti lidlu nesla ani zadarmo, uz len z toho dovodu ze to tam byva rusne kazde rano pocas dopravnej spicky. Tam su ti narkomani pod oknami stale toboz teraz co zaechovali podchody pod pentagonom tak sa presunuli... Na bieloruskej, chodim babke pravidelne, tam som ich nevidela odkedy zburali tie zvysky hradu co boli na kopci. Vo vrakuni su aj pekne ulice na byvanie, urcite by som nezatracovala cele sidlisko 🙂

zdena1990
16. jan 2022

@denike11 Bieloruska 29 býva mi tam strýko nehovorí nič zle ,ale viem že m.u tam pár rokov dozadu ukradli auto spred paneláka ... Iné neviem