Bratislava v noci

27. mar 2024

Mám brata v Taliansku, je síce 15rokov rozvedený ale bývala švagriná a jej rodina býva tiež na blízku. Máme dobré vzťahy. Chodievam k nim aj dva krát za rok, po BA vlakom od BA autobusom, ktorý stojí priamo v tom mesta kde žijú. Autobus chodí v noci, ráno tam dôjde asi o 7:30, späť odchádza v poobedňajších hodinách a do BA prichádza v noci. Tu narážam na problém, zatiaľ ma vždy čakala neter, u nej doma som si mohla aj zdriemnuť a ráno o šiestej som cestovala vlakom domov. Pri ďalšej návšteve neter nebude doma. Kam v BA v noci medzi 0:30 a 4:00? uťahaná po dlhej ceste. Keď som šla naposledy stanicu zatvárali nejak po polnoci a otvorili o štvrtej ráno.

deedol
27. mar 2024

https://www.slovaklines.sk/sk/autobusova-stanic...
vyzera, ze AS nivy je otvorena nonstop.

januska12323
27. mar 2024

Môžeš ostať na autobusovej stanici.

autor
27. mar 2024

@deedol autobus je súkromného prepravcu, stojí inde asi 4km odtiaľ, v noci sama na stanici sa necítim v bezpečí.

pribinak
27. mar 2024

Tak toto je moderna stanica, je to súčasť obchodného centra.

elenajezova
27. mar 2024

@deedol tiež si myslím. Jeden vchod je otvorený 24 hodin denne...

elenajezova
27. mar 2024

Alebo si zajednať niekde ubytovanie a dobre sa vyspať. A potom ísť domov...

elenajezova
27. mar 2024

Alebo na letisku sa nedá počkať pár hodín?

januska12323
27. mar 2024

Na stanici budeš určite v bezpečí. Sú tam kamery, svetlo, teplo, WC, čo viac si priať 😁

lakebabe
27. mar 2024

Ja by som si bookla lacné ubytovanie kúsok odtiaľ kde sa dá ubytovať aj v noci zbytočne budeš unavená druhý deň

autor
27. mar 2024

To by .má ani nenapadlo, v noci okolo jednej niekam zazvoniť kvôli ubytovaniu

lakebabe
27. mar 2024

Niektoré penzióny majú 24 hodinový online check in

ivka225
27. mar 2024

Párkrát som v približne rovnakom čase čakala na AS Nivy, je to úplne v poriadku, neboj sa.

luccija
27. mar 2024

Zajednala by som si na jednu ubytovanie a zavolala si taxík, ktorý má tam zavezie.Ale môžeš aj na stanici prečkať.

marcellka32
27. mar 2024

Medzi 0.30 a 4.00 si dopredu rezervuj hotel Nivy..majú nonstop recepciu..
Ty asi veľmi necestujes keď napíšeš že nevieš si predstaviť v noci niekomu zazvonit

majlo1234
27. mar 2024

Mas rozne moznosti ako sa dostat na a z ubytovania bez toho, aby si niekoho vobec stretla. Box na kluciky, 24 hodinova recepcia… ak sa necitis bezpecne, je to najlepsi napad. Pripadne by som si predlzila pobyt o par hodin, nech sa normalne vyspis a pojdes na nejaky obedny spoj