Bratislava hlavná stanica - Radničné námestie

pamag1805
18. sep 2023

Prosim Vas,viete mi poradit ako sa dostanem z hlavnej stanice v Ba zajtra rano okolo 8mej na Radnicne namestie?dakujem velmi pekne...ktora elektricka tam ide,alebo ako je najlepsie?

maranco
18. sep 2023

@pamag1805 na dopravu používam https://cp.hnonline.sk/bratislava/spojenie/ a názvy najbližších zastávok si nájdem na mapy.cz

petrahl
18. sep 2023

Normálne ma vytáčajú takéto otázky.

google.sk
imhd.sk

A ideš!

stellarstar
18. sep 2023

@petrahl na čo na Google hľadať keď odpoveď dostane aj na mk 🙈🤦‍♀️ niekedy sa tiež pozastavujem nad takýmito otázkami 😁 veď pokiaľ bude čakať na odpoveď by zog razy vedela na google vyhľadať ale čo už 🤷‍♀️

bluka2
18. sep 2023

@petrahl ja som myslela že Maps.Google.sk

muchotrafka298
18. sep 2023

Napriklad trolejbusom c. 71 a nasledne peso? Vystupis na zastavke Brodna a prejdes peso okolo parku, dostanes sa na Mierovu a pri kostole odbocis a tam je Radnicne namestie. Inac je to v casti Prievoz.

pamag1805
autor
18. sep 2023

@petrahl
@petrahl
@stellarstar ja sa ospravedlnujem Vam dokonalym,ale v BA som este nebola a ano,pozerala som google,len som z toho zmatena,tak sa pytam tu,tak ak mi nevies poradit ktorou elektrickou alebo trolejbusom sa dostanem priamo na radnicne,tak na co to komentujes??

pamag1805
autor
18. sep 2023

@maranco dakujem,si zlata,ale ja som z toho magor 🙄🙄 Alebo mam ist 93 ??busom?

stellarstar
18. sep 2023

@pamag1805 vieš čo ti poviem? Minulý týždeň som bola na sk, pre info žijem v AT. Na sk žijem v okr GA a s mamou som musela ist do nemocky do nových zámkov. A vies co? Nikdy som tam nebola ale Google, maps a navi mi pomohli. Takže kto chce môže zapnúť sedliacky rozum

muchotrafka298
18. sep 2023

@pamag1805 na tu 93 si ako prisla? To je uplne ale uplne iny smer ako ty potrebujes. To ide do Petrzalky, ty sa potrebujes dostat do Prievozu. Pozri si na mape presne cislo Radnicne namestie a zadaj si tam "Brodna - Radnicne namestie c.XY". Ukaze Ti presnu trasu. Nekomplikuj si cestu prestupmi, ktore su uplne zbytocne. Sadni na c. 71 na Hlavnej stanici a vystup tam na zastavke "Brodna" je to podla spicky mozno taka pol hodina, ako su zapchy zavisi. Pretoze podla grafikonu je to 18 minut., v dopravnej spicke o 8,00 rano to bude urcite viac.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
18. sep 2023

@jj298 si myslím že oboje a pohodlie - naco to mám hľadaj ja keď to za mňa vyhľadá iná

muchotrafka298
18. sep 2023

@jj298 za mna je to lenivost, lebo tie zeny vedia, ze na co namahu vynalozit, ved tu im niekto odpise. Na co to urobit a lamat si hlavu, toto je pohodlnejsie. Za mna su top otazky, ze ci je cez statny sviatok otvoreny obchod a Pepco hlavne.

dadis
18. sep 2023

@pamag1805 google maps

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
muchotrafka298
18. sep 2023

@jj298 pockaj par dni a pride aj na pancuchy do skolky a tielocka ako kazdy rok 😉

zuzuliennka1
18. sep 2023

@pamag1805 google mapy maju taku "vychytavku" uz roky, ze si zadas nazov ulice a zobrazi ti aj nazvy mhd zastavok v najblizsom okoli. kliknes na ikonu zastavky, zobrazis nazov zastavky a potom si vyhladas spojenie: hlavna stanica -> tvoj nazov zastavky.
uplne zakladne elementarne zrucnosti uzivatela internetu, nemusis sa nikde v ba nikoho pytat, chodit s papierovou mapou, proste to naklikas do internetu.
ja som isla pred par rokmi prvkyrat v zivote do rima, predtym do strasburgu, tiez som tam ako ty - "nikdy nebola", ale vygooglila som si zakladne info a pytala sa ludi na mieste, po anglicky.
a ty si nevies najst mhd spoj v bratislave🙈

dadis
18. sep 2023

@muchotrafka298 Podla mna uz mnohe deti chodia v pancuskach a tielkach i teraz..ved je polka septembra 😆😆

liusa82
18. sep 2023

@pamag1805 ja byť tebou ak si nikdy nebola v ba,radšej nechod žiadnou mhdčkou za ten stres ti to nestojí ak by si náhodou blbo vystúpila alebo aj nastúpila.Ale pekne taxikom.Odporučam bratislava taxi.Ak idem do ba,jazdim jedine s nimi.Ja sa síce v ba ako tak orientujem chodila som tam na vš ale mhdčkami by sa mi ozaj nechcelo cestovať

1sally12
19. sep 2023

Tiež ma vytáčajú tieto otázky🙄 ale asi radšej vynaloží námahu na založenie diskusie než by si mala naťukať imhd🙄 kks a že ja som v ba v živote nebola. No a? Ja keď som začala robiť v BA tiež som sa zorientovala az po pár dňoch. A btw, tiež sa nevyznám napr. v Prahe, ale v lete keď som tam bola pekne som si vedela nájsť zastávky, odkiaľ kam a kde prestúpiť. Čo je toto za lenivú generáciu🙄

majka99999
19. sep 2023

Hlavne nesadaj do ziadneho taxika na stanici, zoderu ta z koze. Zavolaj si taxik alebo objednaj cez Bolt appku.
Takisto ako bolo radene, Mapy Google uz dlhe roky maju tuto perfektnu sluzbu, v lete sme boli v Prahe a vzdy som vedela, kam ist a ktorou elektrickou/metrom. Vyhlada trasu autom, verejnou dopravou MHD alebo vlak/bus aj pesi, resp. kombinaciu. Ja mam otrasnu orientaciu a toto moj verny spolocnik, ked niekam idem prvykrat.

petrahl
19. sep 2023

@pamag1805 tiež som sa vyskytla v mestách aj väčších ako Bratislava niekedy po prvý krát a nenapadlo mi v živote sa pýtať na fórach ako a kam sa dostanem. Priemerne inteligentný človek to naozaj zvládne aj sám. Netreba byť dokonalý.

petrahl
19. sep 2023

@pamag1805 a drahá...ja ti poradiť viem, Bratislavu poznám ako svoju dlaň, ale naozaj nemám najmenší dôvod podporovať takúto lenivosť.
Ma zaujíma, že keď niekde po ceste blbo vystúpiš, či tiež napíšeš na koňa a budeš čakať kto ťa príde vyzdvihnúť .

zuzuliennka1
19. sep 2023

@pamag1805 tak ako? trafila si dnes? 🙂