Blond balayage/melír - Bratislava

tanicka907
17. dec 2022

Ahojte, viete mi poradit dobre kadernictvo (kadernicku) kde mi spravia balayage/melir? Pozeram vela na instagrame, ale v salonoch co som takto bola som nebola spokojna, tak som mala pocit, ze maju len zaplatenu reklamu a celebrit a praca nie je az taka dobra. Dakujem

tehulka2011
17. dec 2022

No ja som bola u takej vychyrenej, mam tmavohnede vlasy a chcela som svetly melir. Strasne mi to znicilo vlasy, po par mesiacoch som sa musela dat ostrihat. Ale - konecnu fotku ked som od nej odchadzala mam velmi peknu, tu si dala na facebook takze reklama pekna, ale nikto nevidi, co je za tym. Ona tie vlasy natonovala, ale to vydrzi len par umyti. No a vzala odo mna necelych 200€, blocek som nedostala.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima338
17. dec 2022

DNA salón

ticko
22. dec 2022

@tehulka2011 mne akože to tónované vydržalo 1 umytie

tehulka2011
22. dec 2022

@ticko asi tak.. este som zabudla povedat ze kadernicky si tie fb fotky casto upravuju, dolezite je tiez spravne svetlo atd. Prace na fb preto casto vyzeraju velmi dobre, ale nikde nevidis, ako to vyzera realne o mesiac-dva

ticko
22. dec 2022

@tehulka2011 presne tak ..tak strašne som chcela melír no teraz musím dať na to dajaku farbu lebo to mám hrozné