Biodent Bratislava - strojček

10. mar 2024

Ahojte chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s celustym ortopédom v biodent BA ?

kopytko17
7. máj 2024

Bola si tam? Ja zvazujem konzultaciu.

sofi126
13. máj 2024

Ahoj, ja tam momentálne chodím. Spýtaj sa čo ťa zaujíma ak to je ešte aktuálne 🙂

janicast
27. aug 2024

@sofi126 ahoj,chodíš prosím na strojček?

sofi126
27. aug 2024

@janicast Áno

janicast
27. aug 2024

@sofi126 a spokojná??aký?,syn.potrebuje aj.hore i dole, cena cca?

conta22
28. aug 2024

@sofi126 možem poprosiť info? V pondelok hneď na druhej návšteve po konzultácii mi bol nasadený fixný strojček BEZ spravených odtlačkov alebo rtg. Keď som to teraz začala riesit tak kazdy mi pise ze takyto postuo vzivote nepočul tak sa obávam či som sa nedala oklamať 🙁 budě rada za tvoju skúsenosť

sofi126
29. aug 2024

@conta22 Aj u mna to bolo takto na rýchlo, tiež hneď na druhej návšteve mi bol nasadený, ale počas konzultácie mi bolo robené automaticky rtg, to je podľa mňa dôležité, ale viem si predstaviť že sú situácie keď nieje potrebné, napríklad nemáš komplikovane 8mičky, žiadne odhalené krčky, možno si spomínala že si mala nedávno rtg niekde robený tak kaz nepredpokladal, skôr by som sa tam spýtala prečo nebol urobený najbližšie 🙂 … a čo sa týka odtlačkov tak si skôr myslím, že sa doba zmenila a nieje to ako kedysi, už aj ten strojček funguje trosku na inom princípe…. Ja som skôr bola prekvapená, ze chodím každých 6 týždňov a len sa proste pozrie a nič mi nerobí, žiadne doťahovanie a takto to už je rok, ale tiež som sa pýtala že prečo vlastne a povedal že ideme na to pomaličky, nechce vyvíjať hneď taky tlak na zuby, čiže dúfam že od budúcej návštevy začne lebo odhaduje že cca január- marec by išiel dole, to by cela liečba trvala 1,5 roka, rátala som s dvomi ale hneď na začiatku mi hovoril že to je len odhad, môže to byt menej

sofi126
29. aug 2024

@janicast Mám fixný, horná čeľusť 2400, po cca troch mesiacoch dolná 1000€ .. Zatiaľ o tej spokojnosti nemôžem veľa hovoriť, zmena určite je, ale to čo som sa rozpísala vyššie ma zarazilo najprv, čiže v najbližších pár mesiacoch by som sa vedela asi lepšie vyjadriť 🙂 .. Ale prístup dobrý, termíny tiež

janicast
29. aug 2024

@sofi126 čítam, čítam, ďakujem pekne

conta22
29. aug 2024

@sofi126 ďakujem za komentár trošku si ma ukludnila lebo všade píšu že to nie je normálne tak som sa bála či som sa nedala okašľať a či je ten lekár kompetentný každopádne sa ho na ten rtg spýtam.. ale som prekvapená že ti nemení obluk pri každen návšteve ale tak snad vie čo robí. Ja mám osmičky pravú stranu obe vyoperované a ľavú som nešla na operáciu z dovodu traumy a povedala som mu to na konzultacii tak sme sa dohodli ze po liečbe si ich dam von…

conta22
29. aug 2024

@janicast inac teraz maju na zlavomate fixne strojceky biodent, aj kovový aj keramický

conta22
29. aug 2024

@sofi126 a prosím ťa je to lekár ukrajinec taký vyšší chudý, myslím že má tmavé vlasy?

sofi126
30. aug 2024

@conta22 Áno Ukrajinec. Povodne som si pozerala ich web a mali tam niekoho úplne iného ako čeľustného, ten bol starší, biografiu tam mal popísanú, som si hovorila že super, aspoň skúsený, bude vedieť čo robí a tam takýto mladý 😂 som mala hneď z toho obavy, že hádam školu už skončil 😂 ale tak keď už som tam bola, tak som nešpekulovala 😅 … Teba to koľko celé vyšlo ?

conta22
30. aug 2024

@sofi126 ja to mám dohodnuté na 2500€ hore keramický, dole kovový, ale to majú teraz akciu - 1500€; plus som sa tam hadala ze na konzultacii mi bola povedaná iná cena ako pri platení a tak sme dohodli na 2500; inac som mala 3000; ten ukrajinec ma presne kvoli tomu znepokojil tiez nakolko presne ten zubar co je na strale rovi invisalign iba. Budem sa ho pytat na liecebny plan a pod. Rovnanie tvojich zubov prebieha v poriadku podla planu (ak nejaký bol)?

conta22
30. aug 2024

@sofi126 ja ich mám takto krivé, spodné uplne a neviem ako mi ich tam plánuje narvať

sofi126
31. aug 2024

@conta22 Nejak konkrétny plán asi nebol, keď mi ho nasadil tak si len spravil fotku, som myslela, že každý mesiac to bude fotiť, ale keď to ani nedoťahuje tak asi kašle nato 😂

conta22
31. aug 2024

@sofi126 no je to zvláštne keď to porovnávam teraz s otatnými no každopádne budem to riešiť lebo mi to príde ako zavádzanie klientov..

sofi126
4. sep 2024

@conta22 Potom neskôr daj kľudne vedieť ako to pokračuje, sama som zvedavá ako to prebieha aj u iných pacientov 🙂