Balónová výzdoba na oslavu

mamaaja82
21. apr 2024

Dievčatá,tie,ktoré ste mali nejakú oslavu v reštaurácii robila vám balonovú výzdobu firma?Ak áno dajte nejaký tip aj cenu približnú.Nechceme nič zložité,len neviem či to sami zvládneme.

palicka
21. apr 2024

@mamaaja82 zvladnete....Tedi a tam to mate za par drobnych....

ns994
21. apr 2024

Zvladnete.. my sme oslavu mali doma ale chcela som vela balonov ..presne Tedi..je tam milion moznosti balonov ..alebo yoyoso ci ako sa to pise.. su tam aj balonove kytice ktore si clovek vie urobit sam doma.. my sme mali alebo internet ..my sme mali z Tedi tam bola taka balonova girlanda asi 100balonov bolo v baliku aj paska aj navod a pekne sme podla toho urobili a doma pripevnili a bolo super.. teraz muzlvi na narodky na nete som zohnala cisla vo vedeli stat ..stacilo len nafuknut..da sa to uplne vpohode zvladnut..ale ak chces vyslovene firmu tak myslim ze balonikovy svet to robi..skus pozret

danyelia
21. apr 2024

Na Sheine sú doslova za pár € rôzne sady balónov, s trblietkami, farebné, svietiace... Aj firma Ti to urobí, no niekoľkonásobne drahšie...

basulaak
21. apr 2024

@mamaaja82 skus partybalonik.sk tu v okoli robia vxzdobu skolam, firmam aj rodinam na oslavy. Su od nas zo satelitu kde byvam

mamaaja82
autor
21. apr 2024

@palicka
@ns994 tedi ma nenapadol veru,skusim pozriet aj tam
@danyelia shein uz som pozerala tiez
@basulaak dakujem
Dievcata dakujem,predstavu som poslala kamaratke a teda,ze to skusime aj same na tie pasky 🙂

palicka
22. apr 2024

@mamaaja82 v tedi tie balony maju v sade rovno aj pasku. Nafukat, zastrcit a dalej.