Autobusová stanica Mlynské nivy

lindass
26. dec 2021

Chcem spýtať tých čo cestujú všeobecne kamkoľvek v rámci sk napr smer Nitra či od vás vyžadovali očkovanie potvrdenia myslím že aj niekto nie je zaočkovaný môže cestovať keď ma test 🤔ci keď niekto nieje ocko nedovolia mu nastúpiť do autobusu??

janai1
26. dec 2021

@lindass cestovanie je v režime OTP

mogaa
26. dec 2021

@lindass stačí ti test, ale nie týždenný🙂

lindass
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindass
autor
26. dec 2021

@janai1 aj po novom roku v režime otp bude teda na autobusovej stanici nivy môžu cestovať aj ľudia nezaočko... ale s platným testom predsa len nebolo fér voči tomu keďže majú právo cestovať kam potrebujú či už ocko/necko/lebo niektorí pýtajú covid pass teda stalo sa to mojej mame keď sla naspäť NR do Ba firma Dakka autobus tak mi tak prekvapilo bolo teras po Vianociach 25.12 ja pýtal z toho dôvodu ze po novom roku bude naďalej otp dúfam 😏z autobusovej stanice nivy

lindass
autor
26. dec 2021

@mogaa ok dúfam že ša nič nezmení a po novom roku bude to tak otp režim

janai1
26. dec 2021

@lindass je to tak strašne napísané, že neviem čo si tym chcela napísať 🤣
OTP platilo aj doteraz aj zatiaľ bude... Covid pass je aj po prekonaní aj test si vieš stiahnuť do passu tak to od nej pýtali a nie, že iba očkovanie je v passe...

lindass
autor
27. dec 2021

@janai1 ok a kto nemá covid pass ukáže test kto nie je očko... zatiaľ,n
Dudam ze nebudú robiť rozdieli šoferi autobusov no k ten šofer na rovinu sa pýtal ako keby dával najavo bez toho by nezobral hádam zobral teda je jasne ze a iný nemusía mat ten covid pass a len test 😏 covid pass samozrejme chcel vidieť mama má no ja nemám len test budem mat z ba aj všeobecne zo všetkých SR autobusovych spojov není podmienené len tým covid pásom ako ktorá spoločnosť autobusova

janai1
27. dec 2021

@lindass žiadna autobusová spoločnosť nevozi iba očkovaných ľudí... Covid pass je aj po teste, prekonaní a očkovaní

vivi76
28. dec 2021

Cestujem Ba- NR a späť v podstate každý deň,nikto odo mňa nikdy nič nepýtal