Antropometrické vyšetrenie v Bratislave

weweve
27. jan 2021

Dobrý deň,potrebovala by som zistiť kde v Bratislave a okolí sa dá objednať na antropometrické vyšetrenie - vyšetrenie zležanej hlavičky. Kludne aj súkromné ambulancie. Naša dr mala iba jeden kontakt, na kramáre, ale tam už nerobia. Dva dni zadávam do google rozne príkazy ale nič nenachádzam. Za každú pomoc vopred ďakujem

meluela
27. jan 2021

@weweve Skus pozret skupinu kraniosynostoza. Ja viem tiez iba o ambulancii na kramaroch kde robili antropometriu pre specializovanu chirurgicku ambulanciu. Mozno by vas mala dr poslat k neurologovi (?). Ak by to boli predcasne zrastene lebecne svy, tak odporucam konzultovat v Martine.

martinkatinka
27. jan 2021

My sme boli tiez iba na Kramaroch. Skus kontaktovat neurochirurgiu v BA, Dr.Horn, mozno by vam poskytli info. Ja si uz meno tej antropologicky, u ktorej sme boli my, nepamatam. Moj sy n mal kraniosynostozu.

kacena4
27. jan 2021

zatelefonuj hore spominanemu hornovi do ambulacnie, sestricka ti poradi - je to neurochirurg ktory s tym robi - nasa chodi na meranie pravidelne, naposledy pred 1/2rokom a fungovali mozno su zavrety len kvoli pandemii tam ti povedia co a ako pokial viem antropo robia len tam nas poslali aj z inej nemocnice len tam, takze dr horn on s nimi spolupracuje, kedze operuje tieto stavy drzim palceky

weweve
autor
27. jan 2021

@martinkatinka dakujem velmi pekne skusim zavolat.na kramaroch bola najskor schlankiva potom stefankova a teraz mi povedali ze je ich lekarka dlhodobo pn ze si mam hladat inde

weweve
autor
27. jan 2021

@kacena4 velmi pekne dakujem ❤️❤️❤️

weweve
autor
27. jan 2021

@meluela dakujem velmi pekne

weweve
autor
28. jan 2021

@meluela @kacena4 @martinkatinka dakujem velmi pekne.nakoniec som volala vsade mozne odbijali ma az som natrafila na uzasnu doktorku,detsku neurologicku,ktora povedala ze antropometria je iba pridruzene meranie ale vysetrenia zacinaju aj tak u neurologa.hned na zajtra rano nas objednala

kacena4
28. jan 2021

@weweve ja som myslela ze uz ste poslany od neuroloha drzim palceky, inak ak je len zlezana nemusi sa na antropo staci predpisat helmicku

weweve
autor
28. jan 2021

@kacena4 nie,nasa dr posielala vzdy na antropometriu,ak som ju spravne pochopila tak preto,ze tam su presne tie merania,kedy helmu uzbtreba..nevadi,hlavne ze som sa prepracovala k tomu co treba
Ste zlata ❤️

cammeronka
28. jan 2021

@weweve mailto:antropometriakdch@gmail.com, treba poslat mail, zmenili kancelariu a vraj nemaju telefon 🤷‍♀️