Antolská podľa regiónu a časti

effy777
2. jan 2022

Ahojte
Síce som sa už informovala k pôrodu má Antolskej, že nie je potrebná registrácia a je len potrebné chodiť 4 týždne pred pôrodom na poradne k nim.
Len som sa zabudla spýtať kam ( poschodie, číslo dverí ) a druhá vec či berú aj keď nie som z BA ale blízke okolie.

Aby sa nestalo že má náhodou otočia že patrím podľa bydliska k inej pôrodnici 😄

Ďakujem vám za rady a pod 🙂

ivkazba
2. jan 2022

V pôrodnici ťa neotočia určite, dokonca ani keby si nechodila k nim na poradne. Ale ak by si si do pôrodnice volala sanitku, odvezie ťa s najväčšou pravdepodobnosťou do najbližšej pôrodnice a nie do pôrodnice podľa tvojho výberu.

effy777
autor
2. jan 2022

@ivkazba ďakujem za info lebo mne bolo povedané že je potrebné chodiť na tie poradne ale funguje to na systém treba tam čakať a ani ma nemusia zobrať

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
effy777
autor
2. jan 2022

@beata_k a náhodou nevieš aké to bolo poschodie a prípadne číslo/čísla dverí?
Ja tam samozrejme zbehnem ešte predtým si to checknut ale pýtam sa pre istotu

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckamjar
2. jan 2022

No s tým otočením sa to asi môže stať, kolegynka rodila 2 roky dozadu a keď prišli na Antolsku, poslali ju do Ružinova, že majú úplne plno 🤷‍♀️

effy777
autor
2. jan 2022

@beata_k ďakujem ti🙂 rozmýšľam že pokus telefonovať a skúsiť sa objednať je asi non sense.

effy777
autor
2. jan 2022

@luckamjar no hlavne nech to nie sú Kramáre ale v prípade núdze už mi to bude asi aj jedno hlavne nech odrodim 😄 i keď na antolsku som počula dobre slová tak preto sme to aj s priateľom preferovali

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
effy777
autor
2. jan 2022

@beata_k ďakujem 😄 skor si nemyslím že by to prešlo ale Max sa informujem a keď nie precitam si aspoň v cakacke knihu

janamoto78
3. jan 2022

@effy777 neviem odkiaľ si presne, ja som z časti BA, kde by som patrila do Ružinova a aj keď mi v tej nemocnici na inom odd. robí mama, nechcela som tam ísť rodiť. Išla som na Antolskú a lepšie som si vybrať nemohla. Aj keď pár týždňov pred pôrodom som tam chodila do poradne, ale dvere si už nepamätám 🙂 problém by asi nastal, keby si k nim nechodila a nepoznali ťa a prišla iba odrodiť. To by ťa asi poslali preč ;)

effy777
autor
3. jan 2022

@janamoto78 Hej to dava zmysel s tym otocenim :D dakujem ti za info
ja tam urcite skocim sa na to kuk ze kde a ktore dvere a hlavne aka je realna situacia :D
aktualne som 30 tt tak uz by bolo na case

jazula
4. jan 2022

@effy777 Na Antolskej sa dá aj objednať na poradňu - 1.ženská, číslo dverí 17 na -1 poschodí. Ale je to súkromná ambulancia, takže za každú poradňu som platila 15€. Ja som bola spokojná, všetko na jednom mieste, žiadne čakanie v inej amb na ultrazvuk a podobne a na každej poradni CTG aj ultrazvuk.
https://www.prvazenska.sk/

effy777
autor
4. jan 2022

@jazula si poklad ďakujem ti za radu 🥰