Antolská - manžel pri pôrode

katka2485
24. nov 2022

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať žien co ste nedávno rodili na Antolskej.. Ak mám plánovaný pôrod vyvolávaním, môže byt manžel so mnou už od začiatku hospitalizácie? Neviete či je taká možnosť alebo bude musieť odísť a prísť až ku pôrodu?

Ďakujem

thereisabear
24. nov 2022

Na nadštandarde určite áno, inde si nie som istá.

tinka_1807
24. nov 2022

@katka2485 u mňa nemohol byť od začiatku, až keď som išla na box (či štandard, alebo nadstandard)

chillinka_ali
24. nov 2022

Ja keď som rodila mala som dohodnuté že bude manzel pri pôrode, odviezol má do nemocnice (23.00)a poslali ho domov že je skoro ešte že ho zavolajú lebo niesom otvorená ale voda už bola odtečena. Dali má na izbu že mám spat ale.nerusit lebo spoluležiaca je na rizikovom, ale kôli bolesti som bola ma chodbe lebo spoluležiacej vadilo že vzdýcham od bolesti.a.nahlas vzdychala aby mi to dala.najavo že ju ruším 😂...
Dali na na vzdycharen, urobili klistir ala som čakať. O 4 mi dali EPIdural a dali má do pôrodného boxu. O 6 začal pôrod a po pôrode ja ešte krvavá mi dali do ruky moj telefón že mám zavolať manželovi.... Takže tak bol pri pôrode aj keď sme to mali dohodnuté.
Ale zas potom sa nám podaril zaplatit nadštandard ( dvoj posteľovu izbu) a manžel tam spal prvú noc somnou v izbe. Čo bolo super