Aktuálna recenzia - Koch verzus Bory

daniela1994_1

Ahojte,

Videla som tu nejaké diskusie na tuto tému, ale aj aom si všimla, že sa hromadia negatívne recenzie na Bory.
Preto by som sa chcela spýtať, že či má niektorá skúsenosti s pôrodom v Kochu a na Boroch a vedela to porovnať. Termín mám rezevovaný aj na Boroch a prvé som rodila v Kochu a bola som naozaj spokojná, ale láka ma vyskúšať Bory.
Nie, nechcem isť rodiť na Kramáre ani Antolskú či do Ružinova, tak najlepšie by bolo porovnanie Koch vs Bory teraz v roku 2024.

Ďakujem😇

melanta
19. júl 2024

Začiatkom júla rodila kamoškina dcéra v Boroch, mala bolesti, neotvárala sa, 3 dni na vyvolávačke, odmietali cisárky že oni to nerobia, dieťa vyťahovali zvonom a pomliaždili jej rebrá, keď na nej naraz ležali dve sestry, aby jej vytlačili malú. Bola som zhrozená, keď mi to hovorila. Keby to mojej dcére urobili, tak to vie celé Slovensko, také haló by som urobila.

melanta
19. júl 2024

Ešte doplním, že niekto jej tam hovoril, že mesiac predtým mali podobný prípad, čo takto skončil.

andrejkap123
19. júl 2024

Mna by zaujimalo ci takto dbaju na vaginalny porod aj ked je zena na rizikovom???? Inac ta skusenost ma mrzi :(
@melanta

kvietok1992
20. júl 2024

tento týždeň to isté, praskla voda...dva dni neskôr s pomocou kliešťov a extraktora, pomedzi to na infuziach a čakalo sa ako sa to samo rozbehne...

libusak
21. júl 2024

Rodicky sa rozhodli, ze cim menej sekcii, tym lepsia porodnica. V Boroch preto cakaju az zacne kolabovat dieta alebo zena a az vtedy spravia cisarsky

mamina7070
21. júl 2024

isla by som na tvojom mieste znova do Kocha

zuzulka558
9. aug 2024

Ja som mala ísť pred 3 rokmi do Kocha nakoniec som išla do PN,, nejak som to brala tak ze je to jedno kde som pôrod ma menej bolieť nebude 🙊 a v pohode to bolo aj tam pôrodnica super

miriamzba
9. aug 2024

V Boroch sú aj zdravotnici co robili v kochu, preto tie postupy a odmietanie cisarskych. Mne to spravili v kochu a verím že v Boroch to bude podobné.