Ako funguje pohotovosť u Kocha?

st_277
12. sep 2023

Ahojte, este som u nich nikdy nebola som 11tt, a od soboty dost krvacam, tak som sa chcela spytat ci niekto kto nebol u nich zazmluvneny nema nahodou skusenost a kolko sa plati.

Ďakujem 🙂

a_alexandra_a
12. sep 2023

Od soboty dosť krvácaš a ty v utorok riešiš či ideš na pohotovosť? 🙄
Poplatok je 65€

deedol
12. sep 2023

ahoj, je tu skupina koch, skus mozno tam, hadam ti niekto rychlejsie odpise.
od soboty je uz celkom dlho, aspon k svojmu/svojej dr nemozes ist? mohli by ti dat nejake lieky na udrzanie tehotenstva.

cookie29
12. sep 2023

no ja by som uz bola davno sla na pohotovost alebo aspon volala svojej doktorke. Baby casto chodia kvoi totalnym blbostiam :( a Ty dost krvacas, treba skontrolovat, ci je drobcek v poriadku, ci este bije srdiecko, bohuzial pri silnejsom krvacani je sanca, ze nieco nie je v poriadku. A ak je vsetko v poriadku, tak mozno nejake lieky.

petamich
12. sep 2023

prides tam, povies aky je problem, zaplatis poplatok a vysetria ta

st_277
autor
12. sep 2023

@a_alexandra_a od soboty beriem injekcie proti krvacaniu od dr., ale momentalne som daleko od svojej doktorky, preto sa mi tam nechce jazdit a pojdem radsej kochovi. Nemaj sproste reci ked nevies o tom nic, a ja rozhodne nie som povinna tieto okolnosti pisat v svojom prispevku, chcem jednoduchu odpoved na svoju otazku, bez zbytocnych okolkov ❤️

st_277
autor
12. sep 2023

@st_277 samozrejme liekov mam habadej, aj celu rit uz dopichanu, len sa chcem dat pozriet, tak mi tu nevypisujte co by som mala a co nie 😅

andrea_prestastna
12. sep 2023

@st_277 ked to sama vies co byvsi mala tak si porad sama

st_277
autor
12. sep 2023

@andrea_prestastna boze zeny vy ste niektore ozaj neni normalne, ani sa necudujem ze vas ti chlapi vkuse opustaju a podvadzaju🤣 ked niekto polozi jednoduchu otazku, caka na nu jednoduchu odpoved, nic viac, nic menej 🫶🏽

a_alexandra_a
12. sep 2023

@st_277 v tom prípade si sa mala spýtať aký je poplatok na pohotovosti bez popisu toho, čo ti je 🙂

nelca0510
12. sep 2023

@st_277 už v sobotu by som bola na pohotovosti. Každé krvácanie sa musí pozrieť. Ak chces silou mocou ísť ku Kochovi,už v pondelok ráno si mala volať.

cookie29
12. sep 2023

@st_277 jasne, akonahle dostanes odpoved, ktora sa Ti nepaci, tak si agresivna... ako pise
@a_alexandra_a mohla si napisat jednoduchu otazku bez okolkov.
a ked si uz taka sikovna, ved tam mozes zavolat, dokonca sa da telefonicky rezervovat termin alebo sa da pozriet ich internetova stranka...

andrea_prestastna
15. sep 2023

@st_277 ja mam stastny zivot ale vidim na tvojej arogancii ze asi moc ne, snad ta muz neopusti😆😆