Aké sú ceny prenájmov 1-izbových bytov v Ružinove?

7. aug 2024

Ahojte, prosim viete mi poradit ake su ceny prenajmov 1i bytov v Ruzinove? Nie je to novostavba, ale zato dostupnost super na vsetky smery MHD alebo napeso/bicyklom a aj dobra vybevavenost. Rozmyslam prenajat moj 1i byt s balkonom a oddelenou kuchynou, nema parkovacie miesto, je ciastocne prerobeny a zariadeny novym nabytkom. Na portaloch mi naslo skor novostavby a tam su ceny vysoke, realitku do toho montovat nechcem. Tak ak ma niekto cerstvu skusenost prosim poradte. Prenajimat asi zacnem od r.2025. Dakujem

sissy27
7. aug 2024

od 500€ vyššie je bežná cena za 1izb v tejto lokalite

gemerka17
7. aug 2024

550 eur je taka adekvátna suma pre obe strany. Skus sa pridať do skupín na FB ohľadom prenájmu a bývania v BA. Je ich cca takých 5-6 veľkých, nebudeš mať problém nájsť. Pomôže ti to získať obraz, na čo ľudia píšu, keď sa zverejní inzerát, teda predstavu o cenách. Momentálne je fakt vysoký dopyt, čiže problém prenajať nebudeš mať.

janai1
7. aug 2024

Ja platím za 1 izbový byt pri Strkovci 450€

wintery
7. aug 2024

@janai1 bez energií?

janai1
7. aug 2024

@wintery vrátane

wintery
7. aug 2024

@janai1 tak to si mala šťastie. Ja pozerám už 2 mesiace 1izbovy byt v Ružinove a strop je pre mna 550 s energiami, ale teda nenašla som nič. Ak aj áno, možno max. 2 byty a aj to bolo hneď obsadené.

gemerka17
7. aug 2024

@janai1 musíš ale aj napísať, kedy si si byt prenajala. Ono už vyše roka veľmi stúpli najmy. Takéto lepšie ceny majú ľudia, ktorí si v najme už dlhšie a ta cena bola stanovená vtedy čiže obdobie covidu a staršie.

janai1
7. aug 2024

@wintery áno, mala som šťastie. Keď som hľadala byt tak som tu bola 1. na obhliadke a hneď sme aj podpísali zmluvu, takže 2. človek sa tu už nedostal ani k obhliadke
@gemerka17 prenajatý od 1.1.2023

pandorra
7. aug 2024

V Dubravke prenajimame 1,5 byt za vyse 620 a zaujemcov mame vela. Pozri na portaloch ako sa pohybuju aktualne ceny. Dolezity je aj stav bytu a vybavenie.Nezabudaj, ze prenajom je aj vela starosti. Nezabudni riesit aj depozit a ohlasit to danovemu uradu.

gemerka17
7. aug 2024

@janai1 hej hej šťastie. Ale takých ponúk je veľmi veľmi málo. A samozrejme ak je niečo také za lacnejšie ako udáva trh, tak záujemcov je obrovské množstvo. Ale super, ze sa ti to takto podarilo dostať.

autor
7. aug 2024

a komu je naj prenajat byt? Babe? Chalanovi? Paru? A co cudzinci? Ak mate skusenosti . Dakujem

lucik194
9. aug 2024

kolegyna zhanala byt. 550 ruzinov teraz v juli