Zubná klinika Apolonia

8. aug 2022

Zubná klinika Apolonia. Máte skúsenosť ? Ďakujem

luckabaj
8. aug 2022

Ja mam skúsenosť. Prácu ešte neviem ohodnotiť, lebo som len na začiatku ale prístup skvelý. Strašne milý doktori sestričky aj recepčná. Všetko bezbolestne ani injekciu som necítila. Každú chvíľu sa ma Dr pýtal ci som v poriadku ci ma nebolí a tak. Za mňa zatiaľ na 1 s *

jazminn
9. aug 2022

@luckabaj to kde je to?

luckabaj
9. aug 2022

@jazminn apolonia v Tvrdošíne

sonoga
10. aug 2022

@luckabaj asi to bude skor v Bardejove, co sa pani pyta

luckabaj
11. aug 2022

@sonoga 🙈 pardon ja som si nevšimla mesto. Ospravedlňujem sa

zuzulienka_k
5. sep 2022

Ja som spokojná, veľmi milý a profesionálny prístup aj doktorky aj sestričiek 🙂 na to že sa bojím zubárov tak tam veľmi rada chodím .. trhali mi aj 8mičku úplne bez bolesti taktiež plomby a kanáliky čistili a úplne super

lovegoodova
9. feb 2023

Ahoj ja som v Apolonii od leta 2022 a teda neviem no… akože robota dobrá aj milí sú tam všetci ale predtým čo som mala zubárka tak som chodila akurát na preventívky, sem tam nejaký kaz… a v apolonii mi hneď po preventívke vycapila tri nové termíny na kazy na ktoré keď som prišla sa mňa pýtala čo mi treba robiť a mala som pocit že náhodne vyberá zub len že by z toho mala zisk… po týchto troch termínoch mi dala ďalšie dva na ktoré uz nejdem, lebo mi to príde cele nejaké divne, ze doteraz boli zuby ok a zrazu je každý vadny…. nechala som tam už skoro 300€

hela587
12. feb 2023

@lovegoodova a ktorú Apoloniu mysliš ? tú v Bardejove alebo Tvrdošíne?

lovegoodova
12. feb 2023

@hela587 tu v bardejove