Zubári v Bardejove

13. nov 2021

Ahojte, hľadám si noveho zubára/ ku viete o nejakých, ktorí berú? A ak viete môžete napísať cenovo akí sú. Viem, je tu už veľa diskusií na túto tému, no chcem niečo aktuálnejšie a najlepšie by bolo ak by brali teraz niekedy.

lenuska9999
13. nov 2021

Tak napr k Porjandovej nechoď za žiadnych okolností. Je to katastrofálna zubárka, mám s nou otrasne skúsenosti. Teraz nedávno som prešla k pani doktorovi Molnarovi, on tam ma takú novú mladú zubárku, robia spolu. K nemu ta už nevezmu, ale k nej áno. Mňa tiež vzali k nej , ale zub mi ťahal napr pan dr Molnar (áno Porjandova mi tak dojeb*la zub, že mi ho už museli len vytiahnuť). Platila som 20 eur aj s injekciou so všetkým. Čiže myslím , že cenovo je super. Aj tá doktorka ma proste dobrý prístup, je veľmi milá

autor
13. nov 2021

@lenuska9999 presne od p. Doktorky porjandovej chcem ísť prec. Čiže myslíš že pani doktorka tuším Samudovská má vezme ? V pondelok budem volat.

lenuska9999
13. nov 2021

Nie je to pani doktorka samudovska, nie je jej meno na internete ešte som si všimla. Keď zavoláš k pánu doktorovi molnarovi , tak sa pýtaj k tej novej mladej lekárke. 🙂 dosť rýchlo aj termín dajú. Ja som zatiaľ naozaj spokojna

autor
13. nov 2021

@lenuska9999 ďakujem krásne.

anavis17
16. nov 2021

@lenuska9999 je to Dr.Samudovská, dcéra Dr.Molnára

lenuska9999
16. nov 2021

@anavis17 nie to je ta co robí vedľa. Ta mladá doktorka co robí s nim je Dr. Jurčová