Potrebujem testy do Pepca a Kiku v Bardejove?

vierusa89
20. okt 2021

Ahojte,včera chcela isť švagrina do Kiku a Pepca oproti Kauflandu,nepustili ju pretože nemala test.To vážne pytaju test už aj tu,ako to je v Pepcu pri Lidli? Neboli ste nahodou,ake mate skusenosti? dakujem

motylik117
20. okt 2021

@vierusa89 ja som bola v pepcu pri lidli v pondelok, nikto testy nepýtal

zalka
20. okt 2021

@vierusa89 no až si nepostrehla tak Bardejov je čierny okres, a fungujú tam tieto obmedzenia
https://automat.gov.sk/bardejov?detail

Obchody, služby a nákupné centra
Max. 1 zákazník na 15 m2 predajnej plochy obchodu. OTP a kompletne zaočkovaní bez obmedzení, základ len esenciálne obchody a služby...

Čiže áno, do každého obchodu, kt. nepredáva základné veci zoznam je v linku, je potrebný bud test alebo očkovanie.

V iných okresoch to takto byť nemusí, podla covid automatu sa treba riadiť.

@motylik117 bývaš v čiernom okrese?

tosomja
20. okt 2021

No samozrejme, čierny okres. Buďte radi, že je to vôbec otvorené.

motylik117
20. okt 2021

@zalka áno som z Bardejova

zalka
20. okt 2021

@motylik117 tak zrejme mali kontrolu a dáku pokutu, ked od utorka už kontrolovali. Ja neviem.

sunflower109
20. okt 2021

@zalka mali sme hygienu vcera a kazala nam strhnut rezim ze plati pre nas len zakaznik na 15m² a ziadne otp nemusime mat na dverach. Pracujem v butiku na Dlhom rade. Obchody ako textil a obuv aj hypermarkety nemaju mat rezimy na dverach nam hovorila len specializovane predajne ako napr. Galanteria, zaclony, a ine.

iveska
20. okt 2021

@tosomja ale no, nerobme z toho neviem co. Preco by sme my mali byť radi ze je to otvorené ??? Keby si tu bola ináč by si hovorila.

tosomja
20. okt 2021

@iveska píšem to kvôli tomu, že nikdy nevieš, komu z "kompetentných" drbne a začne zase všetko zatvárať. Nejaké opatrenia musia byť.

zalka
20. okt 2021

@sunflower109 ja neviem ako zatiaľ dlhodobo je okres kde žijem červený, a som očkovaná, takže ak budú chcieť doklad nemám problém ho ukázať, takže až tak nesledujem. Občas zo zaujímavosti si pozriem covid automat, skrz to viem že vnútri mám nosiť respirátor, nosila som ho aj v lete, takže pre mňa sa nič nezmenilo.
a súhlasím s @tosomja lebo min. rok na temer pol roka všetko zavreli, takže ak má byť otvorené a s obmedzeniami tak som za to .. ako keby malo byť zase všetko zavreté a fungovať ako výdajne.

iveska
20. okt 2021

@tosomja aha a vieš ako si kompetentný pan ktory riadi asociáciu nemocníc, spravil oslavu 60 so 120 hosťami v BK . A hodil si to ako konferenciu 🤮🤮🤮 Pre nich to neplatí a my budeme ticho . To určite

martinkatinka
20. okt 2021

@iveska ved kludne sa ozyvaj, ale prosim ta na spravnych miestach 😉 nakricat na personal nie je riesenie

iveska
20. okt 2021

@martinkatinka a prečo by som mala kričať na personál 🤣🤣🤣 🙍‍♀️🙍‍♀️🙍‍♀️

vierusa89
autor
20. okt 2021

@zalka praveže som bola v pondelok vo viacerých obchodoch s oblečením a nikto odomňa nič nepýtal,akurát v týchto dvoch som nebola.Tak preto sa pýtam.

vasjar
22. okt 2021

Mňa do pepca nepustili. Musela som byť otp