Potrebujem sa otestovať kvôli vyšetreniu u zubára, no termíny sú obsadené

ramona7
19. jan 2021

Ahojte, vie mi niekto poradiť ako sa dostať na testovanie, keďže mám neskutočné bolesti zuba a bez covid testu ma nezoberú... všetky termíny sú obsadené do 27.1.

kaia
19. jan 2021

@ramona7, su pdberove miesta aj bez objednania. Skus googlit, ktory je Ti blizsie

joja101
19. jan 2021

Asi jedine počkať kým otvoria tie ďalšie odberné miesta a ísť sa dať otestovať a potom k zubárovi :/ Prípadne skús pozrieť ešte či sú obsadené aj všetky termíny na pcr testy, ten si síce zaplatíš ale mala by si to skôr

marsy05
19. jan 2021

@ramona7 zajtra od 9 do 12 za červeným krížom, ruvz bez objednania, ale podľa mňa zoberú aj mimo poradia v nemocnici ak povieš že máš bolesti a je to akútne.

renatka100
19. jan 2021

@ramona7 zmenit zubara? V ba netreba test k zubarovi...

dzulli1980
19. jan 2021

@ramona7 S akútnou bolesťou Ťa odmietol zubár bez testu vyšetriť? ... no to je choré, čo sa v tejto republike deje ... by som tam iný bordel narobila ... neskutočné, normálne mi je z toho smutno ☹

hiro
19. jan 2021

Neviem aky to maju tam na tom old.corona.gov system ale cele dni pisalo vsetko obsadene, pozriem dnes doobedu a desiatky/stovky miest denne volne. A pozriem poobede a vsetko znovu obsadene...

pr85
19. jan 2021

Dnes som bol u zubara v BA ziaden test nevyzadoval.

alenamihal
20. jan 2021

@pr85 no ja mam zajtra zubara a tiez chce test ...

adma11
20. jan 2021

V BJ v areáli nemocnice berú objednaných a postupne pomedzi nich i neobjednanych. Dnes som bola. V pohode ráno za 45 min. som bola vybavená.