Ordinuje Mudr Brnusák?

zuzielocka1
16. okt 2020

Dobry den, chcem sa spytat ci niektora mate info o tom ci dr brnusak ordinuje, lebo absolutne nikto tam nezdviha telefony. Vdaka

hygienka
16. okt 2020

ktorý?

petra1761
16. okt 2020

ak myslite brnusaka v nemocnici tam je stale mala pravdepodobnost sa dovolat, ma uzastnu laskavu sestru ktora rada dviha telefony, ale vcera robil robi kazdy stvrtok alebo vecsinou kazdy den pooobede je v nemocnici, ale beru len akutne pripady a tehotne

lilijana
18. okt 2020

Ak myslite Brnusaka Jozefa (Pod Lipkou),tak mal cely tyzden dovolenku,ale sestricka mi dvihla telefon,ale to som volala este v pondelok

anonym12
30. okt 2020

@zuzielocka1
@hygienka
@petra1761
@lilijana som tehotná, budúci týždeň mám poradňu, minulý víkend som na covid test bola ale teraz neplánujem ísť, myslíte, si že ma príjme? aj keď viem, že lekár je výnimka ale aj tak rozmýšľam či ma neodmietne

hygienka
30. okt 2020

@anonym12 skúste zavolať sestričke, ale je dobre sa s ňou dohodnúť aj na čase. Ja som jej volala že kedy mám prísť.

lilijana
31. okt 2020

@anonym12 to neviem, no ja vzdy zavolam dopredu ked tam planujem ist, co sa tyka tehotenstva a testovania resp.certifikatu, zavolajte sestricke, ona vam povie co a ako