Kde má ambulanciu detská kožná MUDr. Janette Rapčanová?

marisella2905
15. dec 2023

Hľadala som detskú kožnú lekárku pre 5 týždňovú dcérku. Na internete mi vybehol kontakt na Janette Rapčanovú. Zavolala som ba uvedené číslo a dostali sme u nej termín, ale zabudla som sa opýtať, kde ma presne ambulanciu. Je jej ambulancia v nemocnici? Tak je to udané na internete. Je to aktuálne? A ak áno, kde približne v nemocnici ambulanciu nájdem?

tess123
15. dec 2023

@marisella2905 nie ona má súkromnú kliniku v rodinnom dome pri hradbách...presnú adresu až nepamätám.Ale super rozhodnutie lekárka na úrovni takých je málo nám veľmi pomohla

tess123
15. dec 2023
hygienka
15. dec 2023

Ambulancia je na tam ako amfiteáter, resp Bašta café a pôjdete dole tou uličkou smerom k hrubej Bašte na veternú.

marisella2905
autor
15. dec 2023

@tess123
Ja som našla tento odkaz na detskú kožnú. Ide o to, že či číslo patrí MUDr. Rapčanovej alebo či náhodou po nej niekto neprevzal v nemocnici ambulanciu a tým pádom aj dané tel. číslo.

tess123
15. dec 2023

@marisella2905 no vy máte čislo ma nemocnicu tam mala ambulanciu niekedy my sme ju najprv tam návštevovali...a teraz neviem aká ambulancia tam je

marisella2905
autor
21. dec 2023

@tess123 Teraz to číslo patrí Kriľovej - tiež je detská kožná v nemocnici. Blbé je, že tam človek čaká podľa toho kto kedy prišiel a že nedostávate termín presne na nejakú hodinu, aj keď ste vopred týždeň dopredu objednaní.