Beauty by Mary - permanenty make up Bardejov

16. apr 2023

Baby, boli ste niekto na tetovani obočia u tejto kozmeticky ? Ako ste spokojné? Samozrejme vidím jej skvelú prácu na Facebooku a veľmi sa mi páči ako robí permanentny makeup. Ale či nemáte náhodou niekto aj zlé skúsenosti? Lebo veď zlu prácu alebo zle recenzie si nikto na svoju stránku sám nepridá.. a kto ste boli, tak ako dlho vám to obočie vydržalo ? Ďakujem za vaše odpovede 🙂

iveska
16. apr 2023

Myslím že ona ani zlu recenziu nemá. Bola som pred rokom a pol. V stredu idem opäť na obočie a o mesiac na očnú linku. Kamoška bola pred rokom a nevie si ju vynachváliť. Za mňa na topka na východe.

autor
16. apr 2023

@iveska čiže to tetovanie vydrží len rok ?? A korekciu po mesiaci ste mali zdarma ?

iveska
16. apr 2023

Idem oživiť farbu. Zdá sa mi slabšia. Bude to rok a pol presne . Korekcia je samozrejme zadarmo. Keď máte mastnejsiu pleť tak vydrží menej. Ale to všetko Vam Marika vysvetli. Za mňa je tu šikovné,milé žieňa so zlatými rukami 🙂

autor
16. apr 2023

@iveska ďakujem. Mam termín tento týždeň a čím bližšie tomu som, tým mam viac pochybnosti

iveska
17. apr 2023

Ja idem v stredu

autor
18. apr 2023

@iveska ja už to mam za sebou. Vôbec nelutujem, do svojho obočia som sa zamilovala

iveska
18. apr 2023

No vidíš, ja idem zajtra a neviem sa dočkať 🥰

lenka100218
21. apr 2023

Velmi to boli? Ako dlho sa to hoji? Pridajte foto ak mozte 😉