Bardejovské kúpele 2024

miskaradko
16. okt 2024

Ahojte ma niekto skúsenosť v BJ kúpeľoch,služby,procedúry,strava v hotely OZÓN? Byval niekto teraz v rekonštruovanej Vilke Fontána? Program počas voľných dní? Čo odporúčate? Idem tam prvýkrát,okolie nepoznám. Ďakujem za každú skúsenosť

zalka
16. okt 2024

@miskaradko a vo fontáne sa bývalo super veľké priestranné izby ( väčšie ako v OZONE) , bez recepcie , ale teraz asi sa moc nezabavíš. Je taká mrtva sezona, ako zatancovať večer sa bude iste dať ale či každý večer to netuším. Ja som tam vždy chodievala v lete.
Ale vieš ísť tam na bowling, do kina, je tam aj knižnica vieš si požičať knihy a samozrejme večer tanečky. Magnolia iste aj s Kryštálom aj srdiečkom budú fungovať.

miskaradko
autor
16. okt 2024

@zalka super ďakujem za každé info. A s bazénmi a procedúrami je tam ako čo tam môžem očakávať?

zalka
16. okt 2024

@miskaradko ideš na Ačko alebo na Bčko?
no bazen taký malý liečebný majú v liečebnom dome, tam sa cvičí a tak.
A procedúry, joj super bol minerálny kúpeľ, parafín, masáž, suchý uhličitý kúpeľ, tie som mala ozaj rada, ostatné procedúry no to boli tak na doplnenie. Vlastne ani neviem čo všetko bolo, vírivka bola, inhalácie, plynové injekcie , rašelina, telocvik, prechádzky s palicami ...
Potom je aj wellnes tam, Bčkari majú pár vstupov zadara tam .. tam je väčší bazén a v exterieri vírivka.
Ale teraz rastú hríby, tak tam zrejme nazbieraš kopu.

miskaradko
autor
16. okt 2024

@zalka Áčkova som

zalka
16. okt 2024

@miskaradko pri Ačkaroch neviem či vstup do welnes majú ale možno 2 vstupy sa mi marí, neviem. Ja som tam ani nechodila. V lete sme radšej šli na kupalisko.
Ale môže byť aj zábava ked tam budú mladší, chodievajú tam na rekondičné pobyty vojaci, policajti .. tak znižujú priemer v kúpeloch. Ale zase tí starší sa vedeli super zabaviť, na tancovačkách tančili viac ako mládež.

biba_18
16. okt 2024

čo potrebujem vybaviť aby som mohla na liečenie? aj ja chcem 🙂

zalka
16. okt 2024

@biba_18 hm... ak máš zdravotný problém, tak nie je problém ak lekár obvodný na základe odborných správ vypíše návrh na liečenie, alebo lepšie je ak odborný lekár spíše návrh.
Ak zdravotný problém nemáš, tak vieš ísť ako samoplatca do kúpelov.
Ja už pár rokov nechodím, prekročilo to moju psychologickú hranicu, koľko som ochotná investovať do kúpelov dovolenka pri mori ma výjde menej. 😉

biba_18
16. okt 2024

@zalka len more je ďaleko 🙂

zalka
16. okt 2024

@biba_18 hm... lietadlom hodinu a pol :D

biba_18
16. okt 2024

@zalka radšej by som šla do ta3 alebo do PN ... ale aj bardejovské by neboli zlé, ja mám rada miesta kde zdochol pes 🙂 len ja nemám diagnozy našťastie ...

zalka
16. okt 2024

@biba_18 jaaaj ... no v lete by si sa divila ako to žije v BJ .. večne plné kúpele 1300 hostí, na stravu na smeny sa chodilo. Kúpele sú samostatné v lese v takej kotlinke, od Bardejova asi 3 km chodí tam mhd samozrejme každú hodinu . A ked sme vymakli sezonu tak som len vyšla z vilky a už som dubáky zbierala. Prechádzka po kyslíkovej trati v lese a plná taška. Fakt som tam rada chodila. Ani ten precpaný bazén ked boli horúčavy a človek tam stál na jednej nohe aj to nie na svojej nevadil.
Ale zase na wellnes pobyt vieš tam ísť aj bez diagnozy. Ako každé kúpele majú čosi do seba, len ja nemôžem turčianske napr.to bol vždy zápal priedušiek, a to len víkendovky som tam bola. :D
Kvôli tanečkom sme tam chodili, tam naozaj každý večer sa tančilo a pomerne dlho do noci tak do 2:00 rána, inde to bolo krátko aj to nie každý den hádam len do 22:00 a do 23:00 cez víkend.

biba_18
16. okt 2024

@zalka viem kde to je a viem ako to tam vyzerá 🙂 že tam zdochol pes myslím tak, že nie je kam sa ponáhľať a že to žije? pre mňa nie ... ale nemyslím to v zlom, práve naopak ...

zalka
16. okt 2024

@biba_18 😉 joj tak cez dovolenku sa človek nikdy nikam neponáhľa 🙂

oli18
Včera o 04:54

V BJ kupelich zdochol pes. Bola som po 5 rokoch pozriet v nedelu v lete. Bol vonku na podiu pekny koncert. Sadnut na kavu sa nedalo, nebolo miesto. V letne vikendy to zije, lebo blizke, aj vzdialene okolie pride na kavu a pizzu, robia sa aj rozne akcie. Ale do prostredia investuju minimum. Zase tam par rokov nepridem. Zato v Krynici a Muszyne som bola t.r. 9x, teraz idem na pobyt. A ako pise zalka,, radsen more, ako kupele..