Kalvária Banská Štiavnica - cesta s kočíkom

tess123
5. sep 2024

Prosím Vás,dá sa ísť hore aj s kočíkom? Nikde som sa nedozvedela aký je tam terén . Je tam blízko aj parkovisko? Ďakujem

majusqa77
5. sep 2024

parkovisko - co je to blizko? ked je pekne je takmer vsetko plne, treba nechat auto na odstavnom, tazko povedat, na ktorom sa vam podari.
kocikom - opat - zalezi aky... ..teoreticky ano, ale ja by som zvolila nosic

tess123
autor
5. sep 2024

@majusqa77 ok ďakujem vám za odpoveď a ešte sa vás opýtam koľko cca trvá výstup hore tak priemer nie som žiaden športovec 🤣

hsara99
5. sep 2024

@tess123 s kočíkom podľa mňa vôbec, možno nejaký Thule by to zvládol ale asi skôr nosič 😄 do 20 minút ste hore pri kalvárii 🙂

januska12323
5. sep 2024

Nebola som tam už pár rokov tak ak nezmenili terén kočíkom sa nedostaneš.

lucylaw
5. sep 2024

@tess123 S kočíkom určite nie,bola som tam 2 roky dozadu a neviem si to absolútne predstaviť tam ísť s kočíkom..

janinah
5. sep 2024

S kočíkom nie.s nosičom áno.Zalezi.ci sa chces pristavovať pri jednotlivých zastávkach pomodliť atď.alebo ideš hore kvôli výhľadu.

kvetka404
5. sep 2024

Sú tam schody, takže s kočíkom sa nadrapovať asi nie. Za 20 minút si hore aj s dvoma prestávkami.

dzejsik
5. sep 2024

@tess123 za mna nie, max po prvy kostol, odtial bez kocika, konci to schodami a uz pred tym je teren na nic na akykolvek aj terenny kociar

dzejsik
5. sep 2024

ak by bolo hlavne parkovisko a aj to na Hajiku plne, na kalvariu viete dost pohodlnne vyjst do 30 minut hore aj z Drienovej, treba parknut pri Tescu, poza nemocnicu prejst popri rodinnych domoch a pri rozbocke ist hore kopcom doprava po asfaltke az pridete pod kalvariu z opacnej strany - vyslapanym chodnickom cez luku sa dostanete k prvemu kostolu a potom uz klasicky cik caky