SZŠ v Banskej Bystrici

sanna123
21. apr 2022

Dobry den. Ak mate nejake skusenosti chcela by som vediet nieco o prijimackach na szš v bb, internate, ucive...proste o tom aka je to skola. Na odbor farmaceuticky laborant. Dakujem za odpovede.

lenocka8894
21. apr 2022

@sanna123 ja som na tento konkretny odbor tam nechodila....ja som chodila na zdravotnickeho laboranta takze v tomto nepomozem no chodila som na intrak a tam sme boli vsetky odbory. Na internat som chodila na Foncorde a nemozem nan nic zle povedat. Kazdy den vychadzky, vela aktivit, vyhovujuce izby aj personal super 👌 najkrajsie roky ❤ a co sa celkovo skoly tyka tak ma velmi dobre meno pretoze vychovava naozaj vzdelanych studentov a maturita teda nieje zadarmo ale to clovek oceni az ked si hlada pracu v odbore.

jure
12. feb 2023

@lenocka8894 dobry vecer...nasla som vasu komunikaciu.ak sa mozem opytat o studiu laboranta ake priblizne byvaju otazky na prijimacky z chemie ak mozem poprosit?a je problem sa dostat na dany odbor?co je tazsie farmaceuticky alebo zdravotny laborant.dakujem...

lenocka8894
12. feb 2023

@jure dobry vecer...ohladom prijimaciek vam neporadim pretoze vtedy sa robili prijimacky len na farmaceuta. No co je tazsie vam nepoviem lebo pre kazdeho je tazke nieco ine..odbor ZL je naozaj narocny ale velmi krasny..ak sa nahodiu pocas studia rozhodnete studovat medicinu tak mate najlepsi zaklad aky moze byt. ZL v BB ma najlepsie meno po celom Slovensku...uz len si rozmysliet ci dannu profesiu budete chciet ozaj robit lebo ak nie tak zbytocne budete studovat tazky odbor...zase na druhu stranu na VS je pokracovanie VLM tam sa pokravuje zo SZS v pohode ale na VS farmaceuta je velmi obtiazne sa dostat..z mojho rocnika sa tam nedostal ani jeden...neviem no vedela by som pisat o tom vela neviem co konkretne vas zaujima

jure
12. feb 2023

@lenocka8894 chcela som sa opytat ako sa prijima na strednu lebo v ziline beru len 18 ziakov a aky asi okruh z chemie sa pripravuje na prijimacky nejake vzorce adt...vsade je ze ucivo ZS ale asi co priblizne..asi je to tazka skola?dakujem...budem vdacna aj za nejake info hocico pomoze....