Škôlka na Lúčkach

jess2019
17. jan 2022

Ahojte, prosím Vás, je tu niekto, kto má skúsenosti s materskou škôlku na Lúčkach v Podlaviciach?
Nemajú web, ani v príspevkoch tu na MK som nenašla info alebo skúsenosti.
Možno sa niekto nájde, kto sa podelí so skúsenosťou.

Ďakujem : )

dskjhfdlkdjhl
17. jan 2022

@jess2019 Nechcem rypat, vazne ma to zaujima, ci sa zivot na materskej tak zmenil🙂 Ked som ja mala male deti, tak sme sa na detskych ihriskach vzdy dozvedeli uplne vsetko o kazdej skolke v blizkom okoli. Tak neviem, ci bola moja generacia strasne klebetna, alebo sa teraz uz maminky spolu nebavia, ked to treba na MK zistovat🙂

elzus
17. jan 2022

@dskjhfdlkdjhl tak napríklad, mne kde chodí dieťa do škôlky na ihrisku o tej škôlke nemal nikto informácie. Lebo tam deti nechodili, že ich nevzali alebo Ali do škôlky kde súrodenec. A keď teraz stretávam tie mamičky, ktoré nosia deti do škôlky, tak ich poznám akurát z okolia ale nechodili na ihrisko. Takže som sa nemala o tej škôlke ako dozvedieť. Tiez jediné takto.

miska2362
17. jan 2022

@jess2019 ahoj, môj tam chodil minuly skolky rok a nemali sme žiadny problém učiteľky v triede boli super, aj riaditeľka je fajn. Oni fungujú cez fb tam v skupine dáva všetky oznamy. Ale je to velka škôlka, neviem ako ostatné triedy🤷🏼‍♀️ Presťahovali sme sa tak sme museli zmeniť MŠ.

jess2019
autor
20. jan 2022

ďakujem všetkým za info