Psychológ v Banskej Bystrici

katarina19970
4. jan 2024

Ahojte . Viete mi prosím poradiť dobrého psychológa v BB? Viem že je dobrý pán Zaskalan ale jeho neprepláca poisťovňa. Našla som si na nete pani psychologickú Kristínu Kotrcovu. Ma s ňou niekto skúsenosti? Za každú radu veľmi pekne ďakujem 🙂

karolinakk
5. jan 2024

@katarina19970 psychológ Novota je TOP! Tiež ho nepreplaca poisťovňa, ale ak máš doveru po ukončení sedení (ktoré si zaplatíš z vlastného vrecka) ti dôvera vráti 75% zo všetkých poplatkov

katarina19970
autor
5. jan 2024

@karolinakk no Tohto psychológa mi ukázalo na nete že je v tej ambulancii ako tá pani Kotrcova. Lenže termín mi už dala ona tak neviem 😄 vie tento psychológ pomôcť z úzkosťou?

karolinakk
5. jan 2024

@katarina19970 ja som u neho bola kvôli úzkostiam a pomohol mi

katarina19970
autor
5. jan 2024

@karolinakk a koľko sedení je zhruba potrebných? Alebo môžete mi prosím napísať správu? Ak by som sa mohla ešte popýtať nejaké veci ☺️

chupakabra
5. jan 2024

Ja ho zase neodporucujem. Konzultovala som priebeh sedení a jeho ,,pomoc,, s inou psychologičkou , a tá bola veľmi nemilo prekvapená z jeho prístupu a spôsobu práce. Urobená nie v dobrom zmysle, že takto sa to robiť nema. Ináč je príjemny to áno, ale je tam veľa ale...

katarina19970
autor
6. jan 2024

@chupakabra a akú psychologicku ste mali vy?

chupakabra
7. jan 2024

@katarina19970 z iného mesta , z Krupiny

skocko1
29. mar 2024

@katarina19970 Asi záleží na každom. Mgr. Záskalan - mne vyhovovalo že bol ochotný, stretnutie bolo do 3 dní, je skúsený a samozrejme záleží aj od očakávaní. Každý psychológ má svoj štýl práce a neexistuje jediný správny. Ide o to sadnúť si.. Ja som volila aby bol starší, skúsenejší, a mal rodinu. Aby naozaj vedel, ako to doma ide. Ak platíš kartou alebo na účet, časť nákladov Ti vie preplatiť aj poisťovňa u každého súkromného psychológa. Stačí si vopred podať žiadosť