Psychológ pre 16-ročnú sestru v Banskej Bystrici

11. jún 2024

Ahojte, veľmi pekne prosím o pomoc s hľadaním dobrej psychologičky/psychológa pre moju mladšiu, 16 ročnú sestru v Banskej Bystrici.🙏🏻

Je na tom psychicky zle, ja robím všetko preto aby som jej pomohla. Bohužiaľ naša mama prepadla do sveta alternatívnej medicíny, hoaxov a odmietania medicíny. “Neverí” na psychológov a určite by so sestrou k žiadnemu nešla. Verí len v silu “samouzdravenia” a podobné veci. Čiže mama s ňou nepojde. 😔

Ocino je v tomto normálny, on je ochotný ako zákonný zástupca ísť so sestrou, no čo som tak čítala, tak vo všeobecnosti ku detským psychológom chodia aj rodičia a aj dieťa. Tu máme teda jeden problém - išiel by iba jeden rodič. Aj to si však myslím že sestra by to sama potrebovala absolvovať.

Vedeli by ste mi prosím niekoho odporučiť? Ideálne štátneho, lebo naozaj nemáme veľa peňazí na zvyš, ale tak ak to inak nepôjde tak aj súkromného. Psychické zdravie a život sestry je mi prednejší. Prosím..🥺

tanyan
11. jún 2024

Odporúčam kontaktovať CPPPaP na Mládežníckej. Sú tam psychológovia a v prípade potreby vedia aj nasmerovať ďalej.
Je to bezplatné.

karolinakk
12. jún 2024

Kľudne aj súkromného ak máte poisťovňu dôvera, preplatia vám 70% to je super! Odporucam napr pána Novotu vo victory budove na námestí slobody