Podnájom v Banskej Bystrici

billyidol
4. mar 2022

Prosím vás je tu niekto kto by mi poskytol podnájom vfo 100€mesacne s dcérou ?som tehotná som v zložitej situácii bývam na ubytovni s mužom ale nechcem tam byť s dieťaťom ešte k tomu tehotná....máme málo peňazí tak preto by som vedela platiť Max 100€mesacne psychycky to nezvládam....

miska0216
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
4. mar 2022

@miska0216 keď nevieš pomôcť, aspoň neryp

jjanulienka
4. mar 2022

@miska0216 daj si facku🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

juliavolna
4. mar 2022

@billyidol čiže máte dcéru , druhé dieťa na ceste. Ak správne ratam - tak dokopy ste 4ja. A máte 100€ - zato nezaplatíte ani len energie , nie to ešte aby vám niekto poskytol bývanie. Bez urážky - pisem len realitu

deti95060810
5. mar 2022

@jjanulienka prečo by si mala dať facku... autorka má troška nereálne požiadavky...

deti95060810
5. mar 2022

@billyidol v meste asi ťažko niečo zoženieš, skôr na dedine v polorozpadnutom dome... moja známa tak bývala s rodinou, ani len vodu nemali v dome.... žiaľ je to veľmi nízka suma na bývanie.

sasitimi17
5. mar 2022

Nech si dá facku na prebratie autorka…. Muž nemá normálnu prácu?
Neuraz sa, ale to je take slovenské, byt zle na tom finančne, bývať na ubytovni a hurá poďme si spraviť ďalšie dieťa… som z bb ak by som náhodou vedela o niečom tak ti dám vedieť, ale pochybujem, za mňa je to nereálne

sasitimi17
5. mar 2022

A koľko ma dcérka rokov ? Môžem poskytnúť oblečenie, pripadne hračku pre potešenie, koláč upiecť…

jjanulienka
5. mar 2022

@deti95060810 vysmiat človeka v núdzi ti príde normálne?

janka0215
5. mar 2022

V meste ide podnájom minimálne od 200€ vyššie za samostatnú izbu. 100€ ti naozaj pomaly ani vodu a elektrinu nepokryje... skus sa prípadne popýtať na internátoch, UMB zvykla prenajímať izby aj neštudentom, ale tá by bola pravdepodobne spoločná ešte s ďalšou osobou. 🤷‍♀️

mediana
5. mar 2022

Toto nie je núdza. Kebyže nemá ruky, nohy, chorobu - to je núdza ale nie zdravi ľudia bez financií s 2 deťmi na krku. Ak to bude podporované, nikdy to nepochopia a spravia si ďalšie 2 deti do tej ich núdze ako by sa nechumelilo!

deti95060810
5. mar 2022

@jjanulienka a tebe príde normálne niekomu rozkazovať aby si dal facku? to kde berieš takú drzosť a trúfalosť, ????
Inak musíš uznať že autorka má troška nereálne predstavy.... ale žiaľ, pomôcť neviem. Možno že ešte ten vysokoškolský internát vyjde...

billyidol
autor
5. mar 2022

@juliavolna len ja s dieťaťom na 4 mesiace myslím

billyidol
autor
5. mar 2022

@sasitimi17 to netreba vôbec ďakujem jesť mame atď....len tá ubytovňa

billyidol
autor
5. mar 2022

@mediana ja som dieťa nechcela druhe

miska0216
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
billyidol
autor
5. mar 2022

@miska0216 keď môj muž zarába 30€kazdy deň tak s čoho to mám platiť?!

billyidol
autor
5. mar 2022

@miska0216 ja som tehotná ja robot nemôžem nikam ma nechcú zobrať na vlastné riziko ja keby som mohla tak robím aj dve roboty

sisa_s
5. mar 2022

@billyidol hladaj v okoli krizove centrum pre matky s detmi..klasicky byt ti nikto neprenajme

billyidol
autor
5. mar 2022

@sisa_s to nebudem riskovať že mi dcéru zobere sociálka keď zistí že som na ubytovni tam sú prefíkaný....berú deti od matiek jak smeti

billyidol
autor
5. mar 2022

By ma zaujímalo prečoy to tu niekto upravil na podnájom v BB!!!!ja som z Bratislavy milí vedúci modrého konniku

rikarika
5. mar 2022

@billyidol chod hladat podnajom po dedinach. A chlap pracuje?

sasitimi17
5. mar 2022

@billyidol a prečo si muž nenájde lepšie platenú prácu alebo aj dve ?

sisa_s
5. mar 2022

@billyidol ty si temu pridala do kategorie Banska Bystrica...v bratislave 100e ani energie, nieto este byt...a neviem, preco by ti socialka brala deti, ked pojdes do krizoveho centra...

miska0216
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliavolna
5. mar 2022

@billyidol prečo iba na 4 m

juliavolna
5. mar 2022

@billyidol nechcela ale máte ho ? Ja keď dieťa nechcem , nemam ho

billyidol
autor
6. mar 2022

@rikarika a jak by sme žili?! samozrejme že pracuje

billyidol
autor
6. mar 2022

@sasitimi17 hľadá si ešte jednu

billyidol
autor
6. mar 2022

@juliavolna tak nemal ma napustiť keď som mu to x krát zakazovala pri tom jednom sexe